Hlavní navigace

Denik.cz v novém

[Tisková zpráva] WDF – Web Design Factory vytvořila pro společnost Vltava-Labe-Press, a.s. novou podobu zpravodajského portálu Deník.cz www.denik.cz a jeho 73 regionálních verzí, jako je např. www.prazsky.denik.cz. Zcela nová tvář Deníku online je nyní přehlednější a přináší mnoho nových interaktivních možností.

Sdílet

Pojďme si představit ty nejzajímavější nástroje a funkce, které na Denik.cz najdete. Originální součástí online verze novin je tzv. ePaper. Jde o zcela unikátní systém, který převádí tištěnou podobu Deníků do elektronické verze. Svůj Deník si teď můžete kompletně prolistovat a přečíst i na internetu. Praktické informace (Přesný čas, Svátky, Počasí, Doprava, TV program) jsou nyní k nalezení ve novém boxu Denního servisu přímo na homepage. Navigace umocňuje silnou regionální zpravodajskou část Deníku. Vedle zpravodajství z ČR a ze světa najdete vždy přímý přístup ke zprávám z vašeho regionu. Snadný a přehledný výběr libovolného z našich 73 Deníků umožňuje funkce „výběr regionálního Deníku“. Jednoduše můžete přecházet mezi regiony a podívat se na „malé“ zprávy z míst, které Vás opravdu zajímají. Zpravodajství už dávno není jen text. Větší prostor je otevřen multimediálním prvkům – fotografie, videa i audiokomentáře jsou prezentovány ve speciálním Mediaboxu. Nový Deník je také blíž svým čtenářům a komunikuje s nimi pomocí speciálních rubrik (Čtenáři píší, Blogy, Nástěnka). Obsahově si tedy každý přijde na své a pokud hledáte informace nejen ze všech koutů naší republiky, denik.cz je ta nejlepší volba. Při návrhu a realizaci projektu jsme největší důraz dávali na grafické zpracování, ergonomii a multimedialitu. Koncepční řešení bylo koncipováno do tvorby zajímavé, moderní grafiky a také do tvorby nových funkčních prvků, které dodají zpravodajskému webu něco navíc. Zaměřili jsme se na zvládnutí architektury takto rozsáhlého webu tak, aby všechny informace byly přehledně dostupné a celkový dojem vizuálně příjemný a přátelský ke svým uživatelům.

Rádi bychom také poděkovali společnosti Vltava-Labe-Press, a.s. za o odvahu, progresi a otevřenost k modernímu interaktivnímu řešení, které dává online verzi Deníků nový rozměr. V rámci naší spolupráce bude možné se v roce 2008 těšit na další kreativní nápady a nové funkce Deníku.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).