Hlavní navigace

Denisa Tomanková povýšila na pozici HR Manager ve společnosti Cleverlance

[Tisková zpráva] Praha, 17. ledna 2007 – Společnost Cleverlance uvedla na pozici HR Manager Mgr. Denisu Tomankovou (*1978). Hlavním úkolem Denisy Tomankové je vedení a další rozvoj HR oddělení, tak aby zaměstnanci v Cleverlance byli spokojeni a aby si Cleverlance prohlubovala pověst dobrého zaměstnavatele a současně i předního poskytovatele kvalitních komplexních IT řešení a služeb.

Sdílet

Denisa Tomanková pracuje v Cleverlance již od roku 2004, kdy nastoupila na pozici HR Specialist . V průběhu tří let se významně podílela na vlastním vytváření HR oddělení a postupně se propracovala až na vedoucí pozici. Před svým nástupem do Cleverlance pracovala také v IBM.

Vysokoškolské vzdělání získala Denisa Tomanková v oboru klinická psychologie na Prešovské univerzitě. K IT však měla vždy blízko a disponuje i znalostmi v oblasti matematiky a matematické informatiky, kterou studovala na přírodovědecké fakultě UPJŠ v Košicích. Hovoří plynně anglicky, pasivně ovládá němčinu a ruštinu. Ráda sportuje – hiking, trekking, horská cyklistika, lyžování&snow­boarding, cestuje a je nadšenou divačkou kvalitních filmů.

„Nabídka na vedoucí pozici v Cleverlance pro mne představuje významný mezník v mém profesním vývoji. Obor lidských zdrojů pro mne není jen práce, ale i koníček, kterému se ráda věnuji. Věřím, že splním nastavená očekávání mých kolegů,“ dodala Denisa Tomanková, HR Manager společnosti Cleverlance.

„Denisa v průběhu svého působení v Cleverlance prokázala, že má všechny potřebné dovednosti a i dostatek zkušeností, aby mohla vést naše HR oddělení. Jsem velmi rád, že ji podnětné prostředí v Cleverlance umožnilo tak obdivuhodný osobní růst,“ řekl Dobromil Podpěra, Chief Executive Officer společnosti Cleverlance.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).