Hlavní navigace

Desáté narozeniny KCT DATA

[Tisková zpráva] Praha, 29.5.2009 – česká konzultační společnost KCT DATA oslaví v letošním roce kulaté jubileum. KCT DATA byla založena deset let po sametové revoluci a letos tomu je stejně tak deset let co společnost působí na českém trhu. Přestože KCT DATA nepatřila mezi první na trhu, povedlo se jí vypracovat mezi nejvýznamnější společnosti poskytující implementace, poradenství a služby v oblasti podnikového systému SAP (ERP SAP).

Sdílet

„O našich úspěších svědčí i dlouhý seznam spokojených zákazníků, mezi které patří například Škoda Auto, ČEZ ICT Services, T.mobile, České Radiokomunikace, E.On IS Czech, Jihomoravská armaturka, Mobilkom, Sazka, Siemens Automobilové systémy, Siemens VDO, ÚMČ Praha 1 a další,“ uvádí p. Pedro Gomez ze společnosti KCT DATA.

Úspěšně nastolený trend dokládá i dosažený obrat, který se za posledních 5 let zvětšil o 353% a počet zaměstnanců se rozrostl o více než 3 násobek. Zároveň společnost KCT DATA otevřela pobočky v Jablonci nad Nisou, Brně a Ostravě, zřídila zastoupení v Bratislavě a úspěšně se jí povedlo proniknout i na zahraniční trhy. KCT Data působila a působí na významných projektech ve více jak pěti zemích Evropy, zejména v regionu Evropské unie.

Společnost KCT Data hodlá pokračovat v nastoupeném trendu působení v České republice i zahraničí, zejména zemích EU. V oblasti poskytování služeb, spojených s podnikovým informačním systémem SAP, se chce KCT Data vyprofilovat jako leader v oblasti Personalistiky (SAP HR) a moderních technologických směrech (SAP Portálová řešení, Adobe technologie apod.) a dále nabízet pro své stávající a nové zákazníky kvalitní a spolehlivou podporu v oblasti školení, rozvoje řešení SAP a spolehlivé podpory rutinního provozu tohoto systému. Budeme se významněji zaměřovat na jednotlivé regiony v ČR z hlediska uplatnění našich služeb a budeme pokračovat v kvalitní spolupráci s našimi zahraničními zákazníky a partnery.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).