Hlavní navigace

Děti z dětských domovů dál trénují s Hankou a Novou

[Tisková zpráva] Hvězdy populárních pořadů televize Nova navštíví v úterý 26. července 2011 děti z dětských domovů, které trénují v rámci projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou. Na letním soustředění ve Zlenicích na Benešovsku děti intenzivně nacvičují sestavy pro podzimní finále celoročního, hudebně sportovního, charitativního projektu, ten společně pořádají televize Nova a Občanské sdružení Dětské domovy v pohybu. Televize Nova je od počátku jeho vzniku generálním partnerem, internetové portály tn.cz, nova.cz a doma.cz jsou hlavními mediálními partnery. Finančně projekt podpořila Nadace Nova.

Sdílet

Praha, 25. července 2011 – Aerobic, hip hop, zumba, MTV dance a muzikál jsou disciplíny, které děti z dětských domovů už popáté intenzivně nacvičují na letním soustředění ve Zlenicích u Čerčan, v areálu hotelu Hláska. A aby na to nebyly samy, přijedou je v úterý 26. července 2011 podpořit tváře televize Nova – Jana Stryková, Petr Vágner a Filip Tomsa ze seriálu Ordinace v růžové zahradě 2, Lucie Benešová z Ulice, moderátorka hobby magazínu Rady ptáka Loskutáka Adéla Gondíková a moderátorka Snídaně s Novou Zora Kepková.

„Cílem soustředění je v pětidenních turnusech dobře naučit všechny zúčastněné děti základní sestavy, s nimiž budou soutěžit v listopadovém velkém finále v Praze,“ vysvětluje Hanka Kynychová, populární cvičitelka aerobiku a autorka projektu. Do společného projektu televize Nova a Občanského sdružení Dětské domovy v pohybu, který televize Nova podporuje od počátku jeho vzniku, je letos zapojeno zhruba 350 dětí z 24 dětských domovů z celé České republiky.