Hlavní navigace

Děti z dětských domovů představily sestavy z projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a s Novou

[Tisková zpráva] Markéta Fialová a Karel Voříšek tentokrát ne v rolích moderátorů Televizních novin, ale jako patroni dvou dětských domovů v projektu Hejbejte se zpívejte s Hankou a Novou přivítali tento týden v pražském obchodním centru Arkády Pankrác účastníky předfinálové akce a publiku, které se zvědavě shromáždilo kolem jeviště, popřáli krásné zážitky. Pak už děti ze dvou vybraných domovů, zapojených do tohoto charitativního projektu, Pražanům představily sestavy aerobiku, hip hopu i choreografie z muzikálu Děti Ráje, s nimiž budou soutěžit 13. listopadu 2010 v pražském Kongresovém centru ve finále soutěže pro děti z 29 dětských domovů z celé České republiky. Akci moderoval Honza Musil.

Sdílet

Praha 5. listopadu 2010 – Návštěvníci pražského obchodního centra Arkády Pankrác byli mile překvapeni kulturním vystoupením dětí z dětských domovů Tišnov a Lipová u Šluknova, zapojených do 3. ročníku charitativního projektu Hejbejte se zpívejte s Hankou a Novou. Děti se pochlubily sestavami aerobiku, hip hopu a choreografiemi z muzikálu Děti Ráje, které celý rok trénovaly pod vedením známé cvičitelky Hanky Kynychové. Publikum, jež se během krátké chvilky shromáždilo kolem kruhového pódia v centrální části Arkád, je za jejich takřka profesionální výkony odměnilo bouřlivým potleskem.

Vystoupení přišly podpořit i tváře TV Nova, které se s dětmi pravidelně účastní každoročního listopadového finále projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou, jako Markéta Fialová, Karel Voříšek, Kristina Kloubková, Mirek Vaňura, herečky Miluše Bittnerová a Kristýna Janáčková, herci Láďa Ondřej, Tomáš Valík a Martin Holec.

„Dnešní vystoupení bylo nejen ukázkou toho, jak talentované děti vyrůstají v dětských domovech, ale zároveň sloužilo jako pozvánka na velké finálové závody. V nich se v sobotu 13. listopadu v pražském Kongresovém centru, utká na 400 dětí z 29 dětských domovů celé ČR, zapojených do projektu Hejbejte se a zpívejte s Hankou a Novou, které společně pořádá občanské sdružení Dětské domovy v pohybu a televize Nova,“ uvedla na vysvětlenou Hanka Kynychová, pyšná na skvělé výkony svých svěřenců.

Generálním partnerem této akce je TV Nova a nova.cz, tn.cz a doma.cz jsou jejími hlavními mediálními partnery.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).