Hlavní navigace

Devátý díl ČSMT: Velký třesk!

[Tisková zpráva] V talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT čeká na televizní diváky tzv. Velký třesk. Ten je zásadní částí soutěže. Z dosavadní dlouhé řady postupujících se totiž do semifinálových kol dostane jen dvacet sedm nejlepších.

Sdílet

Velký třesk proběhne podobným způsobem jako v loňském ročníku. Část soutěžících bude rovnou postupovat, část rovnou vypadne a poslední část se utká o účast v semifinále v tzv. battlech. Battlů proběhne hned několik, a to v různých kategoriích. V kategorii hudebních skupin diváci uvidí, jak si skupiny Uncles and Papas, Segment a Japka poradí s písní od Lady Gaga. Kategorii dětských zpěvaček budou zastupovat Barbora Cínová, Diana Kalashová a Adéla Ferencová. Dospělé zpěvačky pak Freya, sestry Kollmanovy, Andrea Gabrišová a Eva Buršová. V kategorii zpěváků se utkají Vojtěch Michalíček, Pavel Callta, Tomáš Buranovský a Martin Žigo. Ze zástupu kouzelníků si porota do battlu vybrala trojici Bohouš Mrva, Ondřej Sládek a Jiří Hadaš. Dobrých tanečních skupin se do letošního ročníku přihlásilo opravdu mnoho. Z castingových kol jich však postoupilo jen několik. O postup do semifinále se utkají Magic Free Group, Respect Us, Ladylicious a Czech Dis Out.

Po skončení battlů následuje konečné rozhodnutí poroty. Z Velkého třesku tak nakonec vzejde celkem sedmadvacet semifinalistů, kteří postoupí do tří semifinálových kol. O jejich dalším osudu pak rozhodnou televizní diváci prostřednictvím SMS hlasování.

Devátý díl největší talentové show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT uvidíte v neděli 30. října od 20.00 na Primě.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).