Hlavní navigace

Developer Lighthouse Vltava Waterfront Towers spolupracuje se společností IXTENT

[Tisková zpráva] Praha, 15.6. 2006 – IXTENT, přední dodavatel IT řešení pro správu dokumentů, jejich obsahu a archivace ve střední a východní Evropě, dodal řešení další developerské skupině Lighthouse Group.

Sdílet

Společnost IXTENT otevřela spolupráci s další významnou developerskou společností a dodala suplementární ECM řešení (Enterprise Content Management). Vlastník administrativního komplexu Lighthouse Vltava Waterfront Towers s.r.o. se rozhodl pro rychlé nasazení řešení Document Management System – MS SharePoint Service. Cílem projektu bylo vyřešit požadavky zákazníka na centrální úložiště dokumentů a jejich dostupnost, správu verzí a spolupráci nad informacemi pomocí přidělení atributů elektronickým dokumentům v rámci různých segmentů činnosti developera. Implementace proběhla během 10 ti dní.

Skupina Lighthouse Group je na českém trhu od roku 2000 a specializuje se na rozvinutí pražských přístavů v městských částech Praha 7 a Praha 5. V portfoliu této skupiny jsou rovněž pražská rezidenční centra a kancelářsko–skladové areály: Lighthouse Prague.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).