Hlavní navigace

Devoteam v České republice získal akreditaci na poskytování školení ITIL

[Tisková zpráva] Způsob řízení IT s využitím metodického rámce ITIL® se stále rozšiřuje. Společnost Devoteam v ČR, nezávislý poskytovatel IT služeb, získala akreditaci pro základní (ITIL® v3 Foundation) i pokročilá (ITIL® v3 Intermediate) školení. Akreditace umožňuje účastníkům v rámci kurzu podstoupit certifikační zkoušku.

Sdílet

Společnost Devoteam se dlouhodobě  zaměřuje na problematiku řízení informačních technologií. Školitelé splňují nejen náročné podmínky akreditace, ale mají i dlouholetou zkušenost v manažerských rolích. Propojení praktických zkušeností a teoretických znalostí se stává neocenitelnou hodnotou právě pro kurzy Intermediate, které jsou prakticky zaměřeny. Osoba, která projde akreditovaným školením a složí zkoušku, získá mezinárodně uznávaný certifikát. Po návratu do své společnosti má znalosti pro správné nastavení řízení IT provozu postavené na ITIL®.

 „Rozběhnutím akreditovaných školení jsme splnili jeden z cílů vedoucích k dosažení pozice nejvýznamnějšího hráče na poli IT Service Managementu v České republice, a to je záměr, se kterým jsem do společnosti Devoteam přišel,“ říká Radek Bělina, ITSM Sales&Delivery Manager společnosti Devoteam.

Sylvain Bernolle, Country Manager pro Českou republiku a předseda Devoteam International ITSM Board, dodává: „Naše společnost patří mezi přední nezávislé dodavatele služeb v mnoha zemích Evropy, v Africe a na Blízkém východě a spuštění školení a certifikací na ITIL přesně zapadá do našeho konceptu. Jsem rád, že naše společnost může přispívat ke zlepšování způsobu řízení IT oddělení. Výsledkem je urychlení implementací nových služeb, snižování nákladů na provoz informačních technologií a zvyšování kvality poskytovaných služeb u našich zákazníků.“

O společnosti Devoteam

Nadnárodní skupina Devoteam působí v 23 zemích Evropy, Afriky a Blízkého východu a zaměstnává více než 4500 pracovníků. Společnost je od roku 1999 kótovaná na burze Euronext. Za rok 2009 vykázala skupina obrat 460 mil. €.

Společnost se dlouhodobě zaměřuje na propojování bu­sinessu a IT technologií a vytváření  přidané hodnoty pro klienty. Mezi hlavní činnosti patří poradenství v o­blasti IT, implementace nástrojů pro řízení IT a poskytování expertů do klientských projektů.

Mezi zákazníky v České republice patří například: AXA Bank, Česká pojišťovna, DHL, Komerční banka, Ministerstvo financí, Ministerstvo vnitra, Telefónica O2, Raifaisen bank, T-Mobile a další.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).