Hlavní navigace

Dexter počtvrté a v zásadním ohrožení

[Tisková zpráva] Na Prima COOL odstartuje v neděli tento týden ve 22.00 vysílání čtvrté řady napínavého seriálu s kontroverzním hrdinou Dexterem. V sérii bude na první pohled sympatický zabiják Dexter čelit zatím nejrafinovanějšímu nepříteli, a k tomu ještě pečovat o svou novou rodinu a syna. Finále čtvrté řady sledovalo v USA 2,6 milionu diváků, což je u originálního pořadu kabelové stanice Showtime rekord dekády.

Sdílet

Hlavní hrdina je charismatický forenzní vyšetřovatel policejního oddělení v Miami, který zkoumá krevní stopy na místech činu. Vede ale dvojí život – v noci se mění v psychopatického zabijáka. Není to ovšem obyčejný vrah, zabíjí podle morálního kodexu, kterému ho naučil policista Harry Morgan, jeho nevlastní otec. Dexter smí vraždit pouze jiné vrahy, kteří proklouzli spravedlnosti, a hlavně se nesmí nechat chytit.

Ve čtvrté sérii se Dexter snaží normálně žít. Od svatby s přítelkyní Ritou uběhlo půl roku, mají syna Harrisona a vychovávají Codyho a Astor, Ritiny děti z předchozího manželství. Dexter se vyzná v nejtemnějších stránkách lidské povahy, ale obyčejné vztahy mu stále dělají problémy. Proto musí navštěvovat manželskou poradnu a nacvičovat orientaci ve spletitostech rodinného života. Čelí také zákeřnému protivníkovi – zabijákovi jménem Trinity. Tento snad nejúspěšnější masový vrah Ameriky už přes třicet let beztrestně zabíjí. Vždy po trojicích. Dexterovu sestru Debru zastihneme ve chvíli, kdy se její osobní život náhle zkomplikuje. Zato poručici LaGuertovou čeká na začátku nové série láskyplné objetí – v oddělení narazí na blízkou duši. I tento románek však bude mít svou stinnou stránku.

V prvním dílu čtvrté řady s názvem Život jako ve snu začíná hlavnímu hrdinovi jeho práci až příliš komplikovat nová životní situace – dítě, rodina a nedostatek spánku. Dokonce jako znalec udělá vážnou chybu u soudu, kvůli které je osvobozen zabiják. Dexter se rozhodne omyl napravit…

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).