Hlavní navigace

Dial Telecom spustil nový web

[Tisková zpráva] Praha, 1. října 2009 – Společnost Dial Telecom spustila novou verzi internetových stránek. Cílem změny webové prezentace je zejména větší přehlednost informací, zjednodušení navigace pro uživatele, zapojení aktivních reklamních prvků a v neposlední řadě i zmodernizování designu odpovídající současným trendům a profilu společnosti Dial Telecom.

Sdílet

Praha, 1. října 2009 – Společnost Dial Telecom spustila novou verzi internetových stránek. Cílem změny webové prezentace je zejména větší přehlednost informací, zjednodušení navigace pro uživatele, zapojení aktivních reklamních prvků a v neposlední řadě i zmodernizování designu odpovídající současným trendům a profilu společnosti Dial Telecom.

Novým, přehlednějším a modernějším, webem tak našim uživatelům sdělujeme: „Jednoduše se připojte“ a nalezněte co nejrychleji informace, které o našich službách hledáte. Stránky se samozřejmě budou i nadále vyvíjet a doplňovat dle ohlasů a potřeb našich stávajících i budoucích zákazníků,“ říká Martina Setunská, marketingová manažerka společnosti Dial Telecom.

Více na www.dialtelecom.cz

O společnosti:
Akciová společnost Dial Telecom působí na českém telekomunikačním trhu již 12 let. Je poskytovatelem komplexního portfolia hlasových, datových a internetových služeb s garantovanou dostupností po celé České republice prostřednictvím vlastní jednotné optické sítě. Je členem silné mezinárodní telekomunikační skupiny Dial Telecom Group (Dial Telecom ČR, Dial Telecom SK a VOLNÝ, a.s.)