Hlavní navigace

Digitální fotky na fotopapír nejlevněji pro klienty Globe Internet

[Tisková zpráva]

Sdílet

Digitální fotky na fotopapír nejlevněji pro klienty Globe Internet

Další výhoda, kterou mohou využít všichni klienti společnosti Globe Internet, provozovatele služeb DOMENY.CZ a SERVERY.CZ, je možnost vytvoření klasických fotografií z digitální předlohy za jednu z nejnižších cen trhu – 5,90 Kč za fotografii rozměru 10×15 cm. Navíc každý, kdo hostuje u Servery.cz, může bezplatně publikovat a sdílet své digitální fotografie díky aplikaci FotoAlbum.

Na adrese http://foto.ser­very.cz se může každý, kdo využívá služeb Globe Internet, přihlásit prostřednictvím svého uživatelského jména a hesla a v pěti jednoduchých krocích zadat do výroby své digitální fotografie. Ty si potom zákazník vyzvedne v některém z 1800 výdejních míst po celé ČR. Využitím služby Foto.Servery.cz se každý, kdo nechá do konce prázdnin vyvolat alespoň 36 fotografií, automaticky zúčastní soutěže o horkou novinku – 4 megapixelový fotoaparát Samsung DigimaxV4.

Zákazníci, kteří provozují u Globe Internet WWW servery na operačním systému Linux, si mohou ke svému serveru bezplatně zřídit službu FotoAlbum. Prostřednictvím FTP klienta nahraji své fotografie na server a zde je aplikace FotoAlbum zobrazí tak, aby se daly jednoduše sdílet prostřednictvím WWW adresy. Informace o službě jsou na adrese http://fotoal­bum.servery.cz a ukázkové FotoAlbum je pak dostupné na adrese www.of.cz.foto­album.servery­.cz.

"Žertem se říká, že ten, kdo fotí digitálně, své fotografie skoro nikdy nevidí… Protože jsme stlačili cenu výroby a výrazně zjednodušili objednávku digitálních fotografií, vyplatí se digitální fotky poslat do laboratoře, než je tisknout doma na tiskárně.Díky jednoduchému FotoAlbu pak není problém se ihned po návratu z cest podělit o své zážitky se všemi přáteli ", vysvětluje Jakub Ditrich, jednatel Globe Internet.