Hlavní navigace

Dignity jedná o strategickém vstupu do projektu bezrealitky.cz

[Tisková zpráva] Praha, 20. srpna 2008 – Dignity, nová mediální skupina na českém internetu, vstoupila do vyjednávání o strategickém vstupu do bezrealitky.cz, projektu, který v ČR vytvořil soukromý realitní trh. Skupina Dignity získala několikaměsíční exkluzivitu na vyjednávání.

Sdílet

Dignity je novou platformou, která na českém internetu spojuje nejrůznější internetové projekty a poskytuje tím inovativní nabídku pro zadavatele reklamy. Do vlastnického portfolia skupiny v současnosti patří portál Tiscali.cz, Dokina.cz a finanční server Peníze.cz.

“Dlouhodobou strategií Dignity je spolupracovat na zajímavých projektech s vysokým růstovým potenciálem, a dávat tak možnost růstu nové internetové generaci,” říká Jan Václav Čep, většinový vlastník Dignity.

Bezrealitky.cz je unikátní internetový projekt, první soukromý trh s nemovitostmi bez realitních kanceláří. Bezrealitky.cz poskytuje uživatelům finační úspory, zvyšuje kvalitu realitních transakcí a posiluje transparentnost na realitním trhu. Majitel nemovistosti a zájemce jsou na bezrealitky.cz v přímém kontaktu, do transakce nevstupuje žádná třetí osoba a neúčtuje si žádné neobhajitelně vysoké provize. Majitelé mají možnost bezplatně nabídnout svoji nemovitost více než 100.000 zájemcům měsíčně. Na bezrealitky.cz se měsíčně realizuje přes 250 prodejů a pronájmů nemovitostí.

“Projekt bezrealitky.cz jsme dostali do pozice lídra v soukromých realitních transakcích, nyní přichází ta správná doba pro posun na další úroveň. Skupina Dignity je pro nás zajímavý partner, protože sdílíme podobné vize do budoucna a věřím, že budeme schopni najít mezi projekty velké množství synergií,” říká Jakub Havrlant ředitel společnosti Pricetown s.r.o., která bezrealitky.cz provozuje.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).