Hlavní navigace

Včerejší díl Pojišťovny štěstí se setkal s obrovským diváckým zájmem

[Tisková zpráva] Rekordní počet diváků zaznamenal včerejší, v pořadí již 12. díl, Pojišťovny štěstí. Epizoda s názvem Malé překvapení se stala nejúspěšnější z celé třetí řady, dívalo se na ni totiž 1 924 000 diváků starších 15 let.

Sdílet

Praha 15. listopadu – Velký televizní román Pojišťovna štěstí se na televizních obrazovkách a v srdcích diváků TV Nova zabydlel. Právě včera odvysílaný 12. díl, nazvaný Malé překvapení, v němž se doktor Krása „rozhoupal“ k činu – obdaroval Dagmar zásnubním prstenem a nabídl jí sňatek – u diváků zabodoval, a stal se tak nejsledovanější epizodou zatím poslední série.

Dívalo se na něj nejvíce diváků od začátku vysílání třetí řady – tedy celých 1 924 000. Což znamená, že včerejší díl sledovalo 22,4 % všech obyvatel České republiky starších 15 let. Rekordní byl i včerejší podíl na sledovanosti ve stejné cílové skupině, který činil 49,49 %.

V kategorii ženy 25–34 si Pojišťovnu štěstí nenechalo ujít hned 62,33 % zástupkyň něžného pohlaví, jež měly v danou dobu zapnutý televizor. Ve stěžejní kategorii 15–54 dosáhl podíl na sledovanosti 55,29 %, což je druhý nejlepší výsledek za třetí řadu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).