Hlavní navigace

Dimension Data získala Global Certificaton od společnosti Cisco

[Tisková zpráva] Stala se jednou ze čtyř organizací na světě s tímto prestižním postavením

Sdílet

PRAHA – 4. května 2010 – Společnost Dimension Data, přední poskytovatel IT služeb a řešení, dnes oznámila, že získala Global Certificaton od společnosti Cisco. Toto elitní označení potvrzuje, že společnost Dimension Data splnila požadavky na školení a předpoklady pro prodej, nasazení a podporu síťových řešení Cisco po celém světě. Společnost Dimension Data se tak stala jednou ze čtyř organizací na světě s tímto prestižním postavení.

Jindřich Rädisch, Country Manager, Dimension Data říká: „Jsme rádi, že jsme byli oceněni a získali tento prestižní status, a jsme hrdí na to být jednou ze čtyř společností na světě označené společností Cisco, který si nás zvolila pro naše globální působení a vedoucí postavení v průmyslu. Kromě toho, certifikace Cisco potvrzuje naše realizační schopnosti a obrovské celosvětové pokrytí zahrnující 49 zemí napříč všemi šesti oblastmi označovaných jako Cisco Theatre,“ říká J. Rädisch.

„Téměř 20tileté partnerství se společností Cisco hraje důležitou roli pro na cestě společnosti Dimension Data k poskytování řešení a služeb na světové úrovni v oblasti sítí, hlasu, zabezpečení, ukládání, sjednocené komunikace a kontaktních center,“ dodává J. Rädisch

Kromě dodržení požadavků pro globální certifikaci napříč všemi šesti Cisco Theatres, získala společnost Dimension Data v roce 2009 mnoha dalších ocenění od společnosti Cisco:

  • 2009 Technology Excellence Partner of the Year
  • 2009 APAC Partner of the Year
  • 2009 European Markets Partner of the Year
  • 2009 Services Partner of the Year – Americas
  • 2009 No 1 Partner of the Year – Hong Kong
  • 18× ocenění Cisco Regional Partner of the Year

„Jak počítačová síť se stává platformou pro podporu komunikace a inovace, požaduje mnoho globálních podnikových zákazníků od Cisco partnerů jednak více dovedností a schopností, ale také schopnost poskytovat řešení ve více zemích,“ říká Edison Peres, senior vice president go-to-market skupiny Worldwide Partner Organization ve společnosti Cisco. „Rozšířením geografického rozsahu certifikací Cisco společnost Dimension Data zvyšuje své postavení a prosazuje mezi elitu v daném oboru,“ dodává E. Peres.

Globální certifikace od společnosti Cisco označuje partnery, kteří mají odborné znalosti a zdroje pro plánování, design, realizaci a provoz síťová řešení Cisco po celém světě. K dosažení Globální certifikace musí mít partner globální smlouvu o prodeji a splnit certifikační standardy v mnoha zemích na třech kontinentech.

O společnosti Dimension Data
Dimension Data (LSE:DDT) je specializovaným mezinárodním poskytovatelem IT služeb a řešení. Klientům pomáhá plánovat, budovat, podporovat a řídit jejich IT infrastrukturu. Dimension Data poskytuje své odborné zkušenosti v oblastech budování sítí, bezpečnosti, ukládání dat a technologií pro kontaktní centra. Díky unikátním schopnostem v oblasti konzultací, integrace a řízení služeb vytváří společnost jedinečná klientská řešení. www.dimension­data.com/cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).