Hlavní navigace

Společnost Dimension Data Czech Republic a.s. oznamuje personální změnu ve vedení společnosti

[Tisková zpráva] PRAHA – 15. září 2010 – Společnost Dimension Data Czech Republic a.s., české zastoupení společnosti Dimension Data, předního globálního poskytovatele IT služeb a řešení, oznámila personální změnu ve vedení společnosti. Sloučením pozic Solutions Manager a Sales Director byla nově vytvořena pozice Sales & Solutions Director, do které byl jmenován pan Zbyszek Lugsch. V nové roli bude Zbyszek Lugsch zodpovědný za identifikaci nových obchodních příležitostí, rozvoj obchodních vztahů a tvorbu unikátních konceptů řešení pro klienty společnosti.

Sdílet

Zbyszek Lugsch má bohaté obchodní zkušenosti, disponuje rozsáhlým přehledem v oboru a ve společnosti Dimension Data Czech Republic a.s. působí od listopadu roku 2008. Ve své dosavadní pozici jako Solutions Manager zodpovídal Zbyszek Lugsch za přípravu integrovaných klientských řešení a významnou měrou se podílel na vytváření a rozvoji vztahů s partnerskými společnostmi.

„Vytvořená pozice reaguje na vývoj situace na trhu a na měnící se potřeby a požadavky klientů. Stále složitější a komplexnější projekty vyžadují velmi aktivní zapojování vysoce kvalifikovaných konzultantů do dialogu o prodeji s cílem optimalizovat nabídku klientům a přizpůsobit ji náročným a jedinečným požadavkům.“ říká Jindřich Rädisch, Country Manager, Dimension Data Czech Republic a.s.

„Do mých kompetencí patří zejména zabezpečení rychlého a pro klienty co nejjednoduššího procesu tvorby na míru připravovaných nabídek a garance jejich vysoké profesionální kvality. Mým cílem je nabídnout klientům Dimension Data Czech Republic a.s. již od počátku obchodního vztahu plně transparentní přístup a vysokou odbornou kvalitu.“ dodává Zbyszek Lugsch, Sales & Solutions Director, Dimension Data Czech Republic a.s.

O společnosti Dimension Data
Dimension Data (LSE:DDT) je specializovaným mezinárodním poskytovatelem IT služeb a řešení. Klientům pomáhá plánovat, budovat, podporovat a řídit jejich IT infrastrukturu. Dimension Data poskytuje své odborné zkušenosti v oblastech budování sítí, bezpečnosti, ukládání dat a technologií pro kontaktní centra. Díky unikátním schopnostem v oblasti konzultací, integrace a řízení služeb vytváří společnost jedinečná klientská řešení. www.dimension­data.com/cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).