Hlavní navigace

Directors.cz testují zdarma manažery!

[Tisková zpráva] Podle filosofie vzdělávacího vortálu Directors by studium managementu nemělo být určeno jen úzké skupině manažerů, ale mělo by být co nejdostupnější. Proto je na vortále www.directors.cz od začátku tohoto měsíce spuštěna nová aplikace. Jedná se o tzv. Ředitelský test, který je komplexní zkouškou vědomostí vedoucích pracovníků a pomůže nahlédnout na problémy jejich kariéry jinak než bylo doposud zvykem. Výsledek Ředitelského testu totiž nejen ukáže možné mezery v jejich vzdělání, ale zároveň nabídne konkrétní doporučení, jak tyto mezery zaplnit.

Sdílet

Ředitelský test je součástí elektronického systému vzdělávání Directors. V jeho databázi se momentálně nachází 1.300 otázek, postihujících veškeré oblasti managementu. Do testu je náhodně vybráno jen několik desítek otázek, pokaždé jsou však zahrnuty všechny klíčové manažerské oblasti. Directors je vnímán jako vzdělávací projekt, který dokonale naplňuje ideu distančního vzdělávání v oblasti managementu. Jen studenti zde rozhodují co, kdy, kde a jakým tempem se budou učit! Vlastní studium totiž probíhá spuštěním lekce přímo v internetovém prohlížeči – tedy on-line.

Na Directors se studuje bez jakýchkoliv zkoušek, také není vyžadováno žádné předchozí vzdělání, jen se doporučuje alespoň roční praxe v managementu. Studium ve svém souhrnu obsáhne všechny znalosti a dovednosti potřebné pro práci úspěšného vedoucího, ředitele či majitele firmy. Obsah jednotlivých lekcí v sobě zahrnuje teoretický akademický základ a odpovídá standardům studia Master of Business Administration. V rámci studia se zde poskytují myšlenky světově nejznámějších teoretiků i praktiků managementu a studenti se seznámí se základy, na kterých staví nejúspěšnější podniky dneška na celém světě.

Veškeré studijní materiály jsou v českém jazyce, neboť tvůrci zastávají názor, že pro kariéru v rámci českých firem je důležitější studium managementu, a ne cizího jazyka. „Naší prioritou je pomoci všem manažerům, aby své studijní poznatky získali nejen v co nejkratším časovém rámci a za rozumnou cenu ale i v rodné řeči“, říká Jan Bartůšek, zodpovědný za technickou podporu vortálu Directors.

„Jednotlivé lekce a moduly jsou také zakončeny certifikáty a po úspěšném absolvování všech modulů získávají studenti ceněný závěrečný diplom“, dodává Bartůšek.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).