Hlavní navigace

DISNEY JUNIOR STARTUJE V ČESKÉ REPUBLICE SE SABINOU LAURINOVOU

[Tisková zpráva] Sabina Laurinová namluvila tři říkanky ze série „Na slovíčko s básničkou”, které budou vysílány v rámci programového bloku Disney Junior od 1. června 2011

Sdílet

Praha, 26. května 2011: Disney Junior, nový programový blok pro děti ve věku 2 – 7 let a jejich rodiny, který bude v České republice dostupný jako programový blok na Disney Channelu, byl dnes představen Sabinou Laurinovou, jednou z nejpopulárnějších českých maminek, na speciální Disney Junior akci konané v Praze.

Populární herečka a dvojnásobná matka Sabina Laurinová namluvila tři říkanky – „Maminčina písnička“, „Hvězdička“ a „My dva“, ze série 12 nádherných animovaných básniček vysílaných na Disney Junior od 1. června. Každá z nich je umístěna do prostředí klasických animovaných disneyovek, jako jsou Bambi, Dumbo či Lady a Tramp, a klade si za cíl představit mladé generaci dětí krásu čtených básniček.

Sabina Laurinová řekla: „Práce pro Disney Junior je pro mě inspirací, ale i oslavou dětského světa a mateřství a jsem moc ráda, že jsem se mohla podílet na namluvení seriálu „Na slovíčko s básničkou“. Jako herečka a matka vidím velkou sílu vyprávění příběhů především při podněcování dětské fantazie. Vyprávění je skvělé i v tom, že pro děti a jejich rodiče představuje chvíli, kdy mohou být jen spolu a mohou zapomenout na shon kolem sebe. Všichni známe kouzelné disneyovské příběhy a postavičky již z dětství a moc se mi líbí nápad využít tyto klasické disneyovské postavy k představení poezie pro děti vysílané na této televizní stanici, protože hezké a něžné poezie pro děti není nikdy dost.“

Kompletní série 12 dvouminutových básniček „Na slovíčko s básničkou“ začíná na Disney Junior od 1. června, můžete ji shlédnout také online www.disney.cz/dis­neychannel.

Disney Junior staví na citovém spojení, které mají celé generace rodin k disneyovským příběhům a postavičkám, jak těm klasickým, tak i současným. Programová skladba zve maminky a tatínky, aby se přidali ke svým dětem při sledování kouzelných, hudebních a srdečných disneyovských příběhů a postaviček, ve kterých jsou přítomny i aspekty učení a rozvoje, které učí děti formou hry.

Disney Junior je exkluzivním domovem mnoha oblíbených pořadů, jako je Mickeyho klubík, Středodžungle, Mistr Manny a Superagent Oso, ale i nového seriálu Jake a piráti ze Země Nezemě, který má premiéru spolu se spuštěním Disney Junior 1. června 2011.