Hlavní navigace

Distribuční kontrakt mezi Tech Data Distribution a D-Link

[Tisková zpráva] Praha, 20. 10. 2006 – Společnosti Tech Data Distribution a D-Link podepsali dne 6. 10. 2006 distribuční kontrakt, který pokrývá kompletní portfolio firmy D-Link: přepínače, bezdrátové produkty, bezpečnost, modemy, tiskové servery, produkty PoE, VoIP, síťové karty, media konvertory a produkty pro širokopásmový internet, videokonference a digitální domácnost.

Sdílet

Tech Data Distribution tímto krokem rozšíří svou nabídku o cenově dostupné, pestré portfolio produktů D-Link a posílí tak své výsadní postavení v oblasti distribuce síťových produktů v ČR a SR.

Společnost D-Link, která byla založena před 20ti lety v roce 1986, je největším výrobcem síťových produktů mimo území USA. Společnost dosáhla pozice jednoho z předních dodavatelů síťových broadbandových digitálních prvků pro hlasovou a datovou komunikaci a řešení pro digitální domácnosti, malé a střední podniky či velké společnosti. S miliony vyrobených a distribuovaných síťových a komunikačních produktů má D-Link významné postavení na trhu a jeho produkty vykazují vysoký poměr cena/výkon. D-Link má zastoupení ve 20 zemích po celé Evropě.

Informace o společnosti Tech Data Distribution najdete na: www.techdata.cz. Informace o společnosti D-Link: www.dlink.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).