Hlavní navigace

DISTRIBUTOŘI DELLU NABÍZÍ DESIGNOVÝ, MULTIMEDIÁLNÍ STUDIO HYBRID

[Tisková zpráva] Praha, 19. listopadu 2008 – Společnost Dell začala prostřednictvím svých distributorů a partnerů v České republice nabízet designový a tichý mini počítač Dell Studio Hybrid. Na výběr je celkem v sedmi barevných variantách včetně imitace bambusu. Díky jeho nízké hlučnosti (cca o 27% nižší než u běžného desktopu), malým rozměrům (cca o 80% menší než běžný desktop) a konstrukci, která ho umožňuje využívat ve vertikální i horizontální podobě, je Dell Studio Hybrid ideálním multimediálním centrem do každého obývacího pokoje nebo jiných reprezentativních prostor.

Sdílet

„Studio Hybrid je díky širokým možnostem personalizace a výborné vybavenosti ideální tichý počítač do domácnosti,“ říká Petr Zajíček, product manager společnosti Dell Computer a dodává, „V kombinaci s bezdrátovou klávesnicí a myší nabízí nádherné multimediální centrum, které je schopno zajistit všechny běžné potřeby, jako jsou brouzdání po internetu, přístup k e-mailu a práce s obvyklými uživatelskými programy a aplikacemi.“

Dell Studio Hybrid je již k dostání u všech distributorů Dellu v různých konfiguracích a barvách za cenu od 17 856 Kč bez DPH, včetně standardní tříleté záruky Next Business Day na místě u zákazníka.