Hlavní navigace

Diváci poprvé uvidí Seidlovu milenku Karolínu!

[Tisková zpráva] Milenka Libora Seidla, o které dosud diváci jen slýchali, vstupuje poprvé na obrazovky v pátečním dílu oblíbeného seriálu televize Nova Ulice!

Sdílet

Praha, 24. března 2011 – Tento pátek se fanouškům úspěšného denního seriálu Ulice konečně představí zdravotní sestřička Karolína Kynclová, která Liboru Seidlovi (v podání Martina Pechláta) před časem vstoupila do života a převrátila ho vzhůru nohama. Jejich románek, který se proměnil ve velkou lásku, způsobil ženatému Liborovi nemalé problémy na pracovišti. Odchod z lukrativního místa v nemocnici, hrozba rozvodu a zničená důvěra celé rodiny byly pro všechny její členy velkou zatěžkávací zkouškou. Libor se však rozhodl rodinu zachránit, přestěhovat se a začít nový život. Minulosti se však člověk jen tak lehce nezbaví a občas se stane, že mu začne pořádně dýchat za krk. Jaké bude setkání Libora a Karolíny po tak dlouhé době? Zůstane jejich románek opravdu jen minulostí? To nejspíš ukáže čas. Jejich setkání však znovu zasáhne celou Liborovu rodinu.

V roli zdravotní sestřičky Karolíny Kynclové diváci uvidí herečku Evu Kodešovou, s níž se mohli setkat například v seriálech televize Nova Kriminálka Anděl či Redakce. V současné době je ve stálém angažmá v pražském Divadle Pod Palmovkou, kde účinkuje ve hrách Past na myši a Mefisto. Po celé České republice účinkuje v zájezdovém představení Sophia-art.

Ulice – každý všední den v 18:30 na TV Nova
Více informací naleznete na www.nova.cz/ulice nebo Doma.cz

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).