Hlavní navigace

Diváky kanálu Nova Cinema čeká nedělní večer plný záhad!

[Tisková zpráva] Už v neděli 14. srpna 2011 se mohou diváci Nova Cinema těšit na večerní vysílání napínavých filmových hitů s hvězdným hereckým obsazením. V prime time se představí mysteriózní thriller Dokonalý trik od slavného režiséra Christophera Nolana a po něm Nova Cinema odvysílá ve 22:30 akční snímek Kdo je Cletis Tout?.

Sdílet

Praha,11. srpna 2011 – Večer plný napínavých příběhů a ve společnosti populárních tváří Hollywoodu přinese Nova Cinema již v neděli 14. srpna 2011. Od 20 hodin mohou diváci sledovat legendární fantasy thriller Dokonalý trik, který pochází z dílny úspěšného režiséra Christophera Nolana (Počátek, Batman začíná, Temný rytíř, Memento). Po napínavé bitvě dvou kouzelníků se na obrazovce ve 22:30 objeví krimikomedie Kdo je Cletis Tout? s Christianem Slaterem v hlavní roli.

Film Dokonalý trik je napínavý a vzrušující thriller, který má originální zápletku. Popisuje boj dvou kouzelníků, kteří se snaží tak dlouho předčít jeden druhého, až se jejich soupeření promění ve smrtelnou past. Populární režisér Christopher Nolan dokreslil skvělý scénář zvučnými hereckými jmény. Ve snímku se představí Hugh Jackman, Christian Bale nebo Scarlett Johansson. Jednu z rolí si zahrál dokonce britský zpěvák David Bowie.

Kdo je Cletis Tout? spadá do žánru krimikomedie. Hlavní hrdina Trevor Finch (Christian Slater) má být po mnohaletém pobytu ve vězení za dva měsíce propuštěn na svobodu. Protože by je ale nejspíš nepřežil, rozhodne se pro útěk, který zorganizoval jeho kamarád. Jako vynikající padělatel dokladů Trevor bez problémů zajistí oběma novou identitu. Problém ale nastává v okamžiku, kdy si přivlastní totožnost muže, kterého hledá mafie.