Hlavní navigace

Divize Azlan novým logem komunikuje užší propojení s mateřskou firmou Tech Data

[Tisková zpráva] Praha, 29. 4. 2009 – Divize Azlan společnosti Tech Data Corporation změnila své logo a ještě více se přihlásila ke své mateřské firmě. Pod novým logem a svěžím designem zbrusu nových webových stránek bude vystupovat také český Azlan, který je součástí Tech Data Distribution.

Sdílet

Podle zástupců divize je cílem této změny zdůraznění jedinečné přidané hodnoty, kterou Azlan poskytuje, a finanční stability firmy Tech Data jako předního distributora IT produktů s více než 100 000 zákazníky ve stovce zemí světa. Nové logo využívá iniciály společnosti Tech Data (TD), díky čemu se Azlan graficky propojuje se všemi aktivitami firmy po celém světě. Zároveň si ale na tiskovinách a webových stránkách ve formě vodoznaku umístěného těsně u nového loga ponechává původní motiv lva, který symbolizuje kombinaci vášně a zkušeností, tedy hodnot, které si divize Azlan chce i nadále ctít.

Podle Simona Englanda, Managing Directora evropského Azlanu, je nové logo výrazem vlastností, o které Azlan obohacuje společnost Tech Data. „Novým logem hovoříme o Azlanu jako o části firmy, která je zaměřena na inovace a aktivity směřující k vytváření nových příležitostí, ale zároveň poskytující bezkonkurenční úroveň služeb podpořených velmi solidní finanční stabilitou i v těchto náročných časech,“ dodává.

Nové grafické prvky se přenesou také do zmodernizovaných internetových stránek divize Azlan, které mají ambici sloužit jako ještě lepší platforma pro podporu obchodních partnerů divize. Česká verze stránek je přístupná na adresách www.azlan.cz a www.azlan.com/cz.

„Nové modernizované webové stránky divize Azlan považuji za další nezbytný krok k tomu, abychom byli opět blíž našim partnerům. Nové stránky jsou koncipované tak, aby si tam každý náš partner mohl najít potřebné informace ke své práci a to jak obchodní, tak technické. Prostřednictvím těchto stránek chceme s obchodními partnery sdílet nejen nejžhavější novinky z oboru, ale třeba tam i prezentovat naše společné úspěchy, které zaznamenáváme při realizaci konkrétních projektů,“ popsala přínos nových stránek Michaela Modálková, ředitelka českého Azlanu, který je jednou z divizí společnosti Tech Data Distribution.

Divize Azlan společnosti Tech Data Distribution v současné době zajišťuje v České republice a na Slovensku distribuci produktové řady Cisco, síťových produktů, kabeláží, serverů a produktů IT bezpečnosti mnoha známých značek.

Informace o společnosti Tech Data Distribution hledejte na www.techdata.cz; www.techdata.sk.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).