Hlavní navigace

Divize Security společnosti PCS spol. s r. o., nastartovala novou partnerskou zónu

[Tisková zpráva] Zóna plní čtyři nejčastější přání zákazníků z bezpečnostního oboru: usnadňuje nakupování a je nástrojem pro sledování obchodních případů, informuje o novinkách v sortimentu, prezentuje cenově výhodné nabídky, umožňuje snadný přístup k průvodní dokumentaci zboží (katalogové listy, manuály, certifikáty).

Sdílet

PCS, divize Security byla jednou z prvních firem, která nabídla řešení eCommerce svým zákazníkům již před osmi lety. Avšak doba pokročila a z kdysi progresivního nástroje se stalo zastaralé prostředí, které bylo zapotřebí inovovat. Nová partnerská zóna je přehlednější, rychlejší, uživatelsky velmi přívětivá.

„V dnešní době, kdy každý řeší nedostatek času, úsporu nákladů a základním zdrojem veškerých informací je internet, považujeme investici do obnovy partnerské zóny za více než rozumnou. Naši zákazníci mají možnost s námi spolupracovat on-line, prakticky kdykoli a odkudkoli. Mají na dosah nejen informace o sortimentu, ale též přístup k dokumentům potřebným pro montáž, oživení, obchodní jednání či dokumentaci k výběrovému řízení“, říká Jiří Pavlík, ředitel divize Security.

Návštěvníci nové partnerské zóny http://obchod­.pcs.cz , kromě standardních informací o položkách a obchodní politice, najdou na webu např. seznam položek za akční ceny, seznam výprodejových položek, od října do prosince zavádí PCS, divize Security, přídavnou slevu další 3% z aktuálních nákupních cen zákazníka. Procenta navíc poskytne každému, kdo nakoupí přímo přes partnerskou zónu bez předchozího vypracování cenové nabídky produktovým manažerem a objedná zboží (nikoli služby), na které se nevztahuje jiná akční nabídka. Takových chystá divize Security do Vánoc ještě několik.

Skupina PCS
Společnosti sjednocené pod názvem PCS se zabývají širokým spektrem činností – od komplexních služeb v oblasti zabezpečovacích a komunikačních systémů, detekce nebezpečných předmětů, přes dodávky analytických přístrojů a měřících ústředen, až po řešení bezpečnosti dat. Významnou součást tvoří vývoj vlastního ekonomického software a nemocničních informačních systémů.

Skupina PCS působí na českém a slovenském trhu již od roku 1990, zaměstnává přes 100 pracovníků a její roční obrat přesahuje 250 milionů Kč (2008). Vzájemná synergie jednotlivých činností je zárukou rozvoje a stability i do dalších let. Společnosti sídlí ve vlastních objektech v Praze, Blansku a Bratislavě.

Více informací najdete na www.pcs.cz a www.pcs.sk .