Hlavní navigace

Divoká karta Vodafonu v prodeji na benzinových pumpách a obchodních řetězcích

[Tisková zpráva] Praha 20. prosince 2006 – Od dnešního dne budou mít zákazníci Vodafonu možnost koupit předplacenou Divokou kartu kromě značkových prodejen a běžných prodejních kanálů i na benzínových pumpách nebo v některých obchodních řetězcích. Díky partnerství se společností Star Communications, a.s., získají zákazníci přístup k předplaceným službám Vodafone na čerpacích stanicích OMV a v prodejních řetzězcích Okay Elektrospotřebiče a ElectroWorld.

Sdílet

„Díky partnerství se Star Communications, a.s, na nepřímou distribuci naší předplacené karty se významně rozšíří a zjednoduší dostupnost mobilních služeb Vodafone ve všech regionech ČR,“ říká viceprezidentka pro prodej a péči o zákazníky Vodafonu ČR Ann Hofvander a dodává: „Vodafone ČR je prostřednictvím Star Communications nakloněn i dalším jednáním s potenciálními partnery o dlouhodobé spolupráci v oblasti distribuce předplacených karet.“

Po nedávném oznámení počátku diskusí o možnosti sdílení sítí s operátorem T-Mobile, je partnerství se společností Star Communications, a.s., dalším krokem k naplnění strategických cílů Vodafonu ČR, které prostřednictvím uzavírání nových partnerství a snižování nákladů posílí dynamiku podnikání Vodafonu v ČR.

Doporučená cena nové Vodafone divoké karty je 200 Kč a zahrnuje přednabitý kredit v hodnotě 200 Kč. Podle uvážení distributora budou mít zákazníci možnost koupit Vodafone divokou kartu v i rámci různých cenově výhodných balíčků.

Při aktivaci Vodafone divoké karty do 28.2.2007 získají zákazníci v rámci vánoční nabídky navíc kredit 300 Kč kredit zdarma po prvním dobití. Volání do sítě Vodafone stojí jen 2,50 Kč/minutu (bez 19% DPH) časově neomezeně. V rámci vánoční nabídky získají zákazníci i víkendové SMS do sítě Vodafone od ledna do konce března 2007 zdarma.