Hlavní navigace

DIVOKÁ ZVĚŘ CHRISE HUMFREYHO NA ČESKÝCH OBRAZOVKÁCH!

[Tisková zpráva] Praha, 29. června 2011 – Populární pořad Divoká zvěř Chrise Humfreyho (Chris Humfrey‘s Wildlife) se premiérově objeví i na českých obrazovkách, a to od 3. července na stanici Animal Planet. Seznámíte se se zoologem Chrisem Humfreym, který žije se svou mladou rodinou, k níž patří i obrovský pes, v idylickém útočišti v buši australské Viktorie.

Sdílet

Humfreyovi své obydlí sdílejí se dvěma tisíci mazlíčků, kteří potřebují nepřetržitou péči a pozornost. Rozhodně nejde o běžnou domácnost. Je to soukromé zoo, kde se každodenně odvíjejí lidské a zvířecí příběhy, kdy Chris a jeho žena Nicole se nepřetržitě starají o pohodu a zdraví své široké rodiny a řídí různorodý personál.

V pořadu Divoká zvěř Chrise Humfreyho se Chris podělí o svůj mimořádný život a jedinečné znalosti australské fauny. Seriál, určený milovníkům zvířat, zaznamenává dramata, nebezpečí, fakta o zvířatech, ale i humorné situace a prostou radost. Každý den začíná v zoo nový příběh a stále je co nového se učit – a to platí i pro Chrise.

Pořad vzniká v australské produkci a jedním z kameramanů seriálu je Jody Muston, který spolupracoval i na hraném sci-fi filmu Proroctví s Nicolasem Cagem v hlavní roli. Oficiální stránky Chrise Humfreyho, obsahující i různé kvízy a hry, nebo dokonce možnost natočit si vlastní videoklip, najdete zde: www.chrishumfre­yswildlife.com­.au.

První díl bude odvysílán 3. července v 15:30 hodin a premiéry dalších dílů můžete zhlédnout vždy v neděli v tomto čase. Reprízy jsou na programu vždy ve středu a čtvrtek. Fotografie v tiskové kvalitě najdete na adrese http://press.dis­covery.com/eme­a/apl/program­s/chris-humfreys-wildlife/.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).