Hlavní navigace

DJ Mad Skill a Rytmus v novém videoklipu od pondělí exkluzivně na MTV!

[Tisková zpráva] MTV přináší svým divákům očekávanou premiéru nového klipu k písni Technotronic Flow, kterou mají na svědomí producent DJ Mad Skill a slovenský raper Rytmus! Kanál MTV bude nový videoklip vysílat jako první exkluzivně celý týden od 9. května 2011.

Sdílet

Praha 6. května 2011 – Unikátní! Přesně takový je nový videoklip producenta DJ Mad Skilla, v němž hostuje kontroverzní slovenský raper a v současnosti i porotce druhé řady populární pěvecké show Česko Slovenská SuperStar Rytmus. Záznam vystoupení DJ Mad Skilla a Rytmuse vidělo na serveru youtube.com bezmála tři a půl milionu fanoušků, což je absolutně nejvyšší počet pro umělce z česko-slovenské scény!

Na natáčení do pražských filmových ateliérů se sjely hudební talenty z celého Česka a Slovenska, například taneční skupiny The Pastels či Mighty Shake. V klipu se objeví i hvězdy „lechtivého průmyslu“ Tarra White či Nessa Devil.

Unikátní je nejen skloubení zajímavých hostů, ale především způsob natočení videoklipu. Tvůrci klipu totiž zkombinovali klíčovací pozadí green screen s UV barvami a UV světly, čímž vznikla působivá vizuální show, jakou zatím hudební videoklipy v Česku a na Slovensku ještě nepředvedly!

Nenechte si proto ujít premiéru videoklipu k songu Technotronic Flow na MTV a na mtv.cz již 9. května 2011, přesně v 17:00!

Teaser k novému videoklipu můžete vidět už teď na: http://mtv.no­va.cz/clanek/no­vinky/dj-mad-skill-a-rytmus-v-novem-videoklipu-exkluzivne-na-mtv.html