Hlavní navigace

MyABradio – dnes už může mít vlastní rozhlasovou stanici opravdu každý!

[Tisková zpráva] Společnost ABradio, přední provozovatel internetových rádií, přichází na trh s novým produktem MyABradio. Díky němu si může vlastní internetovou stanici vytvořit opravdu každý – nejlevnější verzi vlastního internetového rádia včetně všech poplatků lze pořídit již za 740 Kč měsíčně.

Sdílet

Praha, 4.9. 2007 – Mít vlastní rozhlasovou stanici je snem mnoha hudebních fanoušků nespokojených s nabídkou terestrických rozhlasových stanic. Vytvoření a provoz tradiční rozhlasové stanice ale podléhá četným omezením a její provoz je finančně velmi náročný. Díky novému produktu MyABradio si ale může vlastní rozhlasovou stanici na internetu vytvořit a provozovat opravdu každý.

„Z naší mnohaleté zkušenosti s provozováním internetových rádií víme, že zájem o provozování vlastního internetového rádia je veliký. Bariérou dnes už nejsou ani tak peníze, jako spíše obavy spojené s osvojením si použité technologie,“ říká Adam Křikava ze společnosti ABradio. „Ovládání MyABradio je však velmi jednoduché a intuitivní, takže jeho obsluhu zvládne opravdu každý. Nejlevnější verze Mini navíc začíná na 740 Kč měsíčně, takže vlastní internetová stanice má skutečně předpoklady stát se lidovou záležitostí.“

V uvedené ceně jsou již zahrnuty všechny poplatky autorským svazům, přístup do databáze více než 30.000 songů a technologická podpora od společnosti ABradio. Náročnějším uživatelům pak ABradio nabízí i pokročilejší verze svého produktu Lite, Medium, Profi a Profi+, které variantně nabízejí inteligentní funkce tvorby playlistu, marketingovou podporu ABradia, možnost živého vysílání, pronájem profesionálního odbavovacího software, vyšší přenosovou rychlost streamu a další benefity.

Podrobné informace a přesné specifikace jednotlivých verzí MyABradio lze nalézt na internetových stránkách www.myabradio.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).