Hlavní navigace

Do finále postupují The Pastels a Dominika Hašková

[Tisková zpráva] Největší talent ve třetím semifinálovém kole jediné originální show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT předvedli The Pastels a Dominika Hašková. The Pastels se do finále probojovali díky své vybarvené taneční show s trabantem. Dominika Hašková okouzlila porotu i diváky svou interpretací písně od Whitney Houston – I Will Always Love You. The Pastels měli postup jasný díky největšímu počtu sms, které jim poslali jejich fanoušci. O postupu Dominiky Haškové rozhodla porota ve složení Jaro Slávik, Lucie Bílá a Jan Kraus.

Sdílet

Postoupit do finále můžou jen dva talentovaní soutěžící a o jejich osudu rozhodovali diváci už od minulé neděle svými hlasy. Brno zažilo opět jedinečnou show, kterou zahájili hiphopoví mágové The Pastels svou vybarvenou show, za kterou také od svých fanoušků získali nejvíce hlasů. Pro Lucii Bílou navíc písmenko „L“ předvedlo speciální přídavek. „Tohle mě pak naučíš“, komentovala Lucie jeho výkon. Dominika Hašková se do finále probojovala díky porotě, která vybírala mezi ní a travesti show skupinou The Screamers. Dominiku přijela podpořit velká skupina fanoušků i rodina. Její zápas o finálové místo v show ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT sledoval v hledišti brněnského výstaviště i její otec, hokejista Dominik Hašek. K výhře 100 tisíc EUR (téměř 2,5 milionu korun), angažmá v Las Vegas a účasti na světovém finále Got Talent jsou tak The Pastels a Dominika Hašková zase o něco blíž.

Ve třetím semifinálovém kole vysílaném v přímém přenosu z Brna se kromě postupujících finalistů představil také vysokým hlasem zpívající politolog Patrik Battya, špičkoví mistři moderního jojování – The Sleeperz, dívčí hardrocková kapela Sweet Zone, mistr světa ve stepu Daniel Borak, okřídlený břišní tanečník Gabriel Rábek a travesti skupina Screamers.

Dalších osm semifinalistů se představí už příští neděli 31. října ve 20.00 na Televizi PRIMA a TV JOJ. Hlasovat pro ně je možné už nyní. Systém hlasování je jednoduchý. Každý ze semifinalistů má pro telefonické hlasování přiřazený svůj kód. Stačí tedy poslat kód podporovaného talentu na telefonní číslo 906 02 13. Informace o talentové soutěži ČESKO SLOVENSKO MÁ TALENT najdete také na stránkách www.csmatalent.tv.