Hlavní navigace

Do finále X Factoru se nedostali All X, o titul se utkají Ondřej Ruml a Jiří Zonyga

[Tisková zpráva] Ondřej Ruml, nebo Jiří Zonyga. Jeden z těchto dvou finalistů z kategorie 25+ se již za necelý týden stane historicky prvním vítězem českého X Factoru. Do finále se tak neprobojovali All X, poslední vokální skupina v soutěži.

Sdílet

Praha 26. května 2008 – Boj o vítěze X Factoru, nahrávací smlouvu a finanční prémii milion korun se po včerejšku zúžil pouze na dvě jména. Vítězem se stane jeden z dvojice Ondřej Ruml – Jiří Zonyga. Oba patří do kategorie porotkyně Gábiny Osvaldové, která se tak s týdenním předstihem stala vítězem X Factoru mezi porotci.

Těsně před branami finále skončila cesta soutěží pro vokální skupinu All X. V Noci rozhodnutí se s X Factorem rozloučila mixem melodií z Jamese Bonda a Fantomase a novým pojetím písně Drive my car od Beatles, se kterou postoupila do finálové části X Factoru.

První řadu českého X Factoru zakončí v neděli 1. června ve 20 hodin na Nově Finálová noc. Každý z finalistů zazpívá tři písně a o vítězi opět rozhodnou pouze hlasy diváků. Rozuzlení Finálové noci přijde v pořadu X Factor – Kdo s koho?!, který tentokrát začne hned po Střepinách ve 22.30 hodin.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).