Hlavní navigace

Do iDNES.cz se vrací otec zakladatel

[Tisková zpráva] Jan Josef Kubíček (*1971) se po šesti letech vrací do nejdůvěryhodnějšího zpravodajského portálu iDNES.cz. Ten v lednu roku 1998 zakládal a do podzimu roku 2001 také vedl.

Sdílet

Jako vedoucí portálových služeb bude mít na starosti rozvoj nezpravodajských služeb iDNES.cz jako jsou vyhledávání, freemail, fotoalbum na internetu, seznamka a další.

„Do iDNES.cz se vracím po šestileté pauze a těším se, že otevřeme novou kapitolu jeho rozvoje na českém internetu. Portálové a komunitní služby jistě patří ke kvalitnímu zpravodajství a mohou ho výborně doplňovat,“ říká Jan Josef Kubíček. Příkladem mohou být nově otevřené blogy na iDNES.cz, které přinášejí do zpravodajského servisu nové pohledy lidí a zajímavé názory odborníků.

„Jsem moc rád, že se ´otec zakladatel´ vrátil. Už teď srší nápady a já věřím, že všechny co nejdříve uvede do života. Bude to ku prospěchu čtenářů a uživatelů, ale i celého iDNES.cz,“ uvedl ředitel iDNES.cz Jaroslav Kábele.

Jan Josef Kubíček před návratem do iDNES.cz působil čtyři roky v nejčtenějším seriózním slovenském deníku Pravda (www.pravda.sk), nejprve na pozici zástupce šéfredaktora a od roku 2004 jako multimediální ředitel tohoto deníku, odpovědný za internetové aktivity a IT. Na Slovensku bude i nadále působit jako externí poradce generálního ředitele a šéfredaktora deníku Pravda. Zpravodajský server Pravda.sk s portálem iDNES.cz úzce spolupracuje už několik let.

Ve volném čase se Jan Josef Kubíček věnuje hlavně rodině, svému malému synovi a výletům do přírody, všude tam, kde nezáří počítačová obrazovka.