Hlavní navigace

Do Kamenice míří nový lékař se synem!

[Tisková zpráva] Diváky nejsledovanějšího seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 čeká zítra, tedy 14. září 2010, příchod hned dvou nových postav. Primáře chirurgie MUDr. Davida Suchého, kterého ztvární známá česká herecká hvězda Jan Čenský, ve své první seriálové roli jeho syna Maxe se představí Ben Cristovao.

Sdílet

Praha 13. září 2010 – Již zítra se diváci Ordinace v růžové zahradě 2 mohou těšit na nového lékaře MUDr. Davida Suchého a jeho syna Maxe, kteří opustili Prahu, aby začali nový život v Kamenici. MUDr. Suchý se vinou Benova nočnímu průšvihu dostane do Kamenické nemocnice dřív, než plánoval. Seznámí se tak s prvními kolegy, kteří jeho příchod očekávají až následující den. Max pochází po matce z Kuby, čímž připraví divákům hodně úsměvných situací a láskou k muzice a tanci nejednu starost svému otci. Suchý si v Kamenici získá respekt kolegů, ale i náklonnost nejedné dámy. Přesto však zůstane velký suchar.. Nechejme se překvapit, zda byl odchod z Prahy pro oba tím správným rozhodnutím a zda zapadnou mezi kamenické obyvatele,.

Jan Čenský se řadí k populárním českým hereckým tvářím, dabuje a moderuje společenské akce. Ještě za studií dostal první příležitosti předvést svůj herecký talent před filmovou i televizní kamerou. Poprvé hrál v roce 1978 v televizní hře Mapa zámořských objevů. Působil v několika pražských divadlech, např. v Divadle pod Palmovkou, Ta Fantastika, hostoval také v Národním divadle. Je vášnivý sportovec a zlákal ho téměř každý sport – windsurfing, lyžování, jachting, cyklistika a mnoho dalších. Od roku 1995 je mimo jiné členem kočovné herecké společnosti, respektive zájezdového divadla Václava Hanzlíka. Působí jako lektor herectví a rétoriky. V současnosti hostuje v Divadle na Jezerce.

Ben Cristovao patřil k úspěšným účastníkům pěvecké soutěžní show televizí Nova a Markíza Česko-Slovenská SuperStar. Je mistrem ČR ve freestyle na snowboardu. Ve volném čase se věnuje svým koníčkům – taneční skupině Jad Company, s níž vystupuje na akcích. Navštěvuje hodiny rétoriky a herectví.

Ordinace v růžové zahradě 2 – každé úterý a čtvrtek v 20:00 na TV Nova
Více na www.nova.cz/or­dinace