Hlavní navigace

Do kamenické nemocnice míří nová posila!

[Tisková zpráva] Již zítra rozšíří oddělení plastické chirurgie Kamenické nemocnice nová lékařka. Diváci oblíbeného seriálu TV Nova Ordinace v růžové zahradě 2 se mohou těšit na MUDr. Eriku Jánskou, kterou skvěle ztvární Anna Kulovaná..

Sdílet

Praha, 19. října 2011 – Ve čtvrtek 20. října 2011 rozšíří řady lékařů v Kamenické nemocnici krásná mladá lékařka MUDr. Erika Jánská v podání herečky Anny Kulované. Na pohled křehká dívka s duší dobrodruha s láskou k nebezpečí a cestování.

Erika poznala MUDr. Hanáka (Radim Fiala) na jedné z jeho posledních nebezpečných misí. Společně se vrátí do Kamenice a on jí poskytne azyl. Jak ale zareaguje Gábina, když najde Eriku a svého milovaného Petra společně v posteli? Co se s Petrem po návratu z mise bude dít? Nikdo mu nebude rozumět a jeho noční můry budou stále živější. Bude to právě Erika, která blízké Hanáka upozorní na jeho posttraumatický stres z hrůz, které si prožil na misi v Dárfúru. Co skutečně tam Petr prožil se diváci dozví již v zítřejším díle!

Anna Kulovaná, rodačka z Prahy vystudovala Vyšší odbornou hereckou školu. Nadevše miluje tanec, který je pro ní vším, a thajské masáže. Diváci jí mohou tento rok vidět na divadelních prknech Divadla v Řeznické, ve hře Zlomatka nebo Divadle ABC v románu Gold za všechny prachy.

Diváci naleznou odvysílané díly seriálu Ordinace v růžové zahradě 2 vždy na Voyo.cz a za malý poplatek mohou zhlédnout jeden díl seriálu ještě před televizní premiérou.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).