Hlavní navigace

Do TV Z1 nastupuje nový obchodní ředitel Jan Jireček

[Tisková zpráva] Do televize přichází po dlouholeté profesní zkušenosti ze společnosti CET21, provozovatele TV Nova, kde působil na pozicích Key Account Managera, zodpovědného za prodej internetové reklamy a následně Vedoucího regionálního retailového prodeje. Jako Vedoucí regionálního prodeje zodpovídal mimo jiné za vytvoření, rozvoj a řízení konzistentního retailového teamu a prosazování obchodních strategií společnosti.

Sdílet

„Jsem velice potěšen, že se nám pro tento prestižní post podařilo získat právě Honzu Jirečka, kterého znám jako spolehlivého profesionála již ze svého působení v TV Nova. Podařilo se úspěšně stabilizovat strukturu televize a vytvořit životaschopné programové schéma a teď je nezbytným krokem rozvoj obchodu,“ říká generální ředitel televize Z1 Zdeněk Šámal.

„Spolupráce se Z1 a se Zdeňkem Šámalem si velice vážím a těším se na ni. Práci člověka zodpovědného za rozvoj a řízení obchodního oddělení televize Z1 beru jako velkou osobní a také profesní výzvu“, sdělil Jan Jireček, který v minulosti vedle TV Nova pracoval ve společnostech Dimar, Vodafone, Oskar aj.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).