Hlavní navigace

Do Ulice se vrací Tereza Brodská

[Tisková zpráva] Herečka Tereza Brodská se po několikatýdenní pauze, kterou si vyžádala operace páteře a následná rekonvalescence, vrací na natáčení denního seriálu Ulice. Vystřídá tak Veroniku Žilkovou, která roli dočasně převzala a Báru Jordánovou hrála celých 26 dílů.

Sdílet

[Praha 17. ledna 2006] – Tereza Brodská, představitelka Báry Jordánové ze seriálu Ulice, byla začátkem prosince minulého roku nucena ze zdravotních důvodů dočasně přerušit natáčení. Vzhledem k tomu, že se rozvyprávěný děj seriálu bez postavy Báry neobejde, její roli dočasně převzala herečka Veronika Žilková. Nyní je Tereza Brodská opět v pořádku a vrací se zpět do Ulice.

Tato nestandardní a nečekaná situace, jakou je dočasné převzetí jedné role jinou herečkou, si vyžádala i originální přístup autorů seriálu. Fanoušci Ulice se tak mohou těšit na různá překvapení. Jedním z nich je například i výměna hereček přímo před zraky diváků.

Jak taková výměna dvou představitelek jediné role probíhá? Úplně normálně, asi jako když přijde paní na úklid. Veronika zazvoní u dveří, pozdraví, vymění si s Terezou pár informací o fungování domácnosti a Tereza odejde. Je to trošku absurdní, ale věřím, že naši diváci mají smysl pro humor, vysvětluje šéf projektu Radek Bajgar a dodává: Tereze přeji hodně zdraví a Veronice velmi děkuji, že s námi do takové šílenosti šla.

Jsem moc ráda, že jsem zase ve své oblíbené Ulici mezi kolegy a štábem, kteří mi během pobytu v nemocnici hodně psychicky pomáhali a také velmi děkuji Veronice Žilkové, že tuto neobvyklou nabídku přijala, říká Tereza Brodská.

V roli Báry, sympatické manželky a maminky dvojčat, se Veronika Žilková poprvé divákům představí ve 114. díle, který televize Nova odvysílá 9. února 2006. Tereza Brodská se pak vrátí na obrazovky ve 140. díle, který budou mít diváci možnost vidět 17. března 2006.