Hlavní navigace

Dobré ráno od ledna 2010 nově a na ČT1

[Tisková zpráva] Noví moderátoři, nové studio, více kultury, pozvánek, klipů, zajímavá life-stylová témata a další novinky přináší od ledna 2010 pořad Dobré ráno České televize. Ve stejném vysílacím čase jako dosud, tedy od 6:00 do 8:30, avšak na programu ČT1, se budou i nadále v týdenních intervalech ve vysílání střídat brněnské a ostravské televizní studio. Pořad je vysílán celostátně.

Sdílet

V Brně pořad připravuje nově sestavený tým Centra zábavné tvorby. „Chceme lidem přinášet informace a zajímavosti, které je opravdu zajímají a naladí je na celý den,“ říká šéfdramaturg centra Jan Souček. „Divákům dokonce dáme možnost hlasovat o dalších tématech, takže se mohou stát spolutvůrci ranní show České televize.“

Diváky čekají nové moderátorské dvojice, které se nebudou každý den měnit jako dosud, ale zůstanou po celý týden stejné. Z Brna se už 4. ledna 2010 přihlásí moderátoři Daniela Revai a Jiří Filip (ostravskou dvojici tvoří Gabriela Lefenda a Denis Gajdoš).

Zbrusu nové studio je laděné do tzv. skandinávského designu a bude se podle ročních období barevně měnit – což nemá obdoby v celé střední Evropě.

Nový tým Dobrého rána dále nabídne, kromě life stylových témat, také praktické rady na každý den, zpravodajství, více kultury, dva raníčky pro malé diváky, zajímavé hosty. Předpovědí počasí provedou diváky vlastní rosničky. „Do vysílání budeme zařazovat dvakrát více klipů než tomu bylo dosud,“ doplňuje šéfdramaturg Jan Souček. „Prostor dáme novým CD, DVD, filmům a pozvánkám na zajímavé akce. “