Hlavní navigace

Dobré ráno s Monikou a Honzou

[Tisková zpráva] Nová moderátorská dvojice Dobrého rána na ČT1 se v pondělí 7. června 2010 poprvé představí divákům České televize. Monika Brindzáková a Honza Musil budou provázet ranním lifestylovým vysíláním vždy v týdnu vysílaném z brněnského televizního studia, tedy od pondělí do pátku v každém lichém kalendářním týdnu.

Sdílet

Zkušení moderátoři Monika s Honzou nahrazují dosavadní dvojici Daniela Révai a Jiří Filip. A hned první vysílací den 7. června 2010 pozvou diváky ke sledování dvouapůlhodinového živého vysílání, jehož hlavním tématem je Dobrý nápad. Společně se svými hosty představí například novou českou kytaru, naprosto ojedinělou službu, kterou je půjčovna živých koz a chybět nebude povídání o pořadu Televizního studia Brno České televize, ve kterém se to dobrými nápady jen hemží, a tím je Den D. Tým, který Dobré ráno připravuje, nepochybuje, že dobrým nápadem je i nová moderátorská dvojice.

O moderátorech:
Moniku Brindzákovou (1970) znají dobře jak diváci České televize, kde Dobré ráno moderovala s Honzou Součkem v období 2005 – 2008, tak z Českého rozhlasu. V něm provází ranním vysílám už devátým rokem. Sympatická pohodářka dříve působila v Rádiu Valc a zkušenosti má i jako asistentka režie. Je rozvedená, má dceru Máriu a syna Petra.

Honza Musil (1967) sbíral zkušenosti v rádiích, diváci ho znají ze soukromých televizí Nova, Prima, ale i dalších. Je spoluzakladatelem internetového portálu, působil jako šéfredaktor lifestylových časopisů. Má dvě dcery Lucii a Veroniku, žije s přítelem Jakubem v Praze. Na práci v Dobrém ránu se těší. „Je to další výzva v pracovním maratonu, který jsem neměl ani v novácké Snídani s Novou,“ říká. „Budeme se s Monikou snažit zpříjemnit divákům ranní vstávání a ranní pohodu. Každá televize má své místo a moje místo na Nově v pořadu Dům snů bylo krásnou prací s geniálním týmem. Rozhodl jsem se ale pro další cestu, nebo chcete-li jízdu. Kudy se bude cesta klikatit a jakým směrem mě povede mapa nebo navigace ukáže až čas. Moje současná zastávka je v rodném Brně,“ říká.

Dobré ráno vysílá ČT1 každý všední den od 6 do 8.30 hodin. V liché týdny vysílá brněnské a v sudé ostravské studio ČT.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).