Hlavní navigace

Dobročinná akademie aneb Paraple 2008

[Tisková zpráva] Dobročinnou akademii aneb Paraple 2008 uvede Česká televize v neděli 28. září 2008 na ČT1 ve 20.00 hod. Deštník je dobrý proti dešti a paraple proti smutku… Přímý přenos dobročinného večera totiž může díky divákům České televize přinést radost těm nejpotřebnějším.

Sdílet

Letošní ročník Dobročinné akademie bude stát za to! V přímém přenosu se jako obvykle setkáme s řadou populárních či jinak zajímavých osobností (Jaroslav Uhlíř, Petra Janů, Karel Šíp, Lou Fanánek Hagen, Ondřej Ruml, Josef Vágner, pěvecký sbor Antifona, Sedmihlásek a další.), ale také oslavíme patnáct let jejího trvání. Vzpomínky oživí ukázky toho nejlepšího, co jsme kdy v pořadu viděli, a na své si pochopitelně přijde každý, kdo má rád humor průvodce večerem, Zdeňka Svěráka. Oslavit krásné patnácté výročí můžeme s paraplíčkem v koktejlu (viz vystřihovánka v devatenáctém čísle časopisu ČT+) a dobrou náladou, protože Dobročinné akademii se daří a tím pádem se daří lépe i vozíčkářům. Třešničkou na dortu pak bude finanční částka, kterou společnými silami vybereme a pošleme na konto Paraple a za kterou organizátoři předem děkují.

Přispět lze buď telefonicky na čísla uvedená na obrazovce, anebo prostřednictvím dárcovské sms ve tvaru DMS PARAPLE na číslo 87777. Cena DMS je 30 Kč. Centrum Paraple získá z každé odeslané DMS 27 Kč. Poskytovatel služby: ATS Praha

Konto Paraple, č. ú.: 10006 18831021/0100

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).