Hlavní navigace

Dobročinná aukce na serveru Blesk.cz již podruhé pomůže projektu Srdce pro děti

[Tisková zpráva] Server www.blesk.cz uspořádá už druhou charitativní dražbu, jejíž výtěžek půjde na konto projektu Blesk Srdce pro děti. Aukce proběhne online v pondělí 23. března.

Sdílet

Dobročinný projekt Srdce pro děti, jehož cílem je pomáhat handicapovaným a nemocným dětem, spustil deník Blesk ve spolupráci s občanským sdružením Život dětem před více než rokem. Na redakci deníku se za dobu fungování projektu obrátily desítky rodičů a dalších rodinných příslušníků dětí s nelehkým životním osudem, kterým je potřeba poskytnout podporu – a Blesk těmto dětem skrze Srdce pro děti různými způsoby pomáhá.

V pondělí 23. března proběhne na stránkách www.blesk.cz od 9.00 do 17.00 dobročinná aukce, ve které budou vydraženy šaty úřadující České Miss Ivety Lutovské. Tento exkluzivní společenský kousek od módní návrhářky Jaroslavy Sedláčkové měla Iveta Lutovská na sobě v průběhu finále soutěže Česká Miss. Vyvolávací cena šatů byla stanovena na 10 000 Kč.

Aukce se mohou zúčastnit jednotlivci i firmy, přičemž přihazovat je možné pomocí SMS zpráv (cena jedné SMS činí 9 Kč, podrobnosti a pravidla dražby najdete na www.blesk.cz/au­kce). Kompletní částku vítězné nabídky vloží deník Blesk do projektu Srdce pro děti.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).