Hlavní navigace

Doma.cz slaví první narozeniny soutěží o hodnotné ceny!

[Tisková zpráva] My slavíme, ale dárky dostáváte vy! Lifestylový portál TV Nova doma.cz slaví své první narozeniny. Od svého spuštění se těší velké oblibě a měsíčně se na něj podívá okolo 300 000 uživatelů. Úspěch oslaví doma.cz velkou narozeninovou soutěží, ve které mohou čtenáři v průběhu celého května každý týden vyhrávat spoustu atraktivních cen.

Sdílet

Praha 6. května 2011 – Lifestylový portál pro ženy doma.cz je s vámi již jeden rok! Od svého spuštění 1. května 2010 si drží mezi čtenářkami velkou popularitu. Tisíce článků, fotek a videí si měsíčně prohlíží okolo 300 000 uživatelů. Úspěch slaví doma.cz i na Facebooku, kde si tento magazín oblíbilo přes jedenáct tisíc fanoušků. Na oslavu prvních narozenin připravila doma.cz pro své čtenářky a čtenáře velkou soutěž o spoustu hodnotných cen. My slavíme, ale dárky dostáváte vy! V průběhu prvního týdne, od 5. května do 11. května 2011, se soutěží o letecký zájezd pro dvě osoby, šperky a balíček služeb v kosmetickém salonu. Stačí sledovat aktuality na doma.cz a zapojit se do hry! Podrobná pravidla narozeninové hry jsou popsána v herním řádu na doma.cz.

Na portálu doma.cz najdou čtenářky velké množství článků mimo jiné o hubnutí, vztazích, rodině, zdraví nebo sexu. Web přináší také novinky ze světa televizních seriálů a českých i zahraničních filmových hvězd. Kromě článků lze na doma.cz nalézt spoustu kvízů, anket, soutěží a dokonce i reality show o hubnutí. Čtenářky se tak aktivně zapojují do dění a navzájem si radí a pomáhají. S doma.cz spolupracují i kapacity z daných oborů, například fitness trenérka Hanka Kynychová, sexkoučka Julie Gaia Poupětová, stylista Pavel Bauer a spousta dalších.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).