Hlavní navigace

Doména k webhostingu zdarma, zálohování webů na CD

[Tisková zpráva]

Sdílet

Doména k webhostingu zdarma, zálohování webů na CD

PRAHA, 17. února – Jeden z předních poskytovatelů internetových služeb v České republice FORPSI přichází s akční nabídkou registrace domény zdarma při objednání nového webhostingu.

Každému zákazníkovi, který si během akční nabídky „Doména k webhostingu zdarma“ objedná jakoukoliv variantu webhostingu, zaregistrujeme zdarma zvolenou doménu na první rok zdarma. U všech typů webhostingu zdarma registrujeme domény COM, NET, ORG, BIZ, INFO a NAME (u těchto domén zákazník ušetří 190 Kč) a u vybraných variant  také doménu CZ (zákazník ušetří 952 Kč).

Nabídka platí do odvolání.

Podmínkou pro získání domény zdarma je zaplacení webhostingu minimálně na 1 rok dopředu, přičemž doména je zaregistrována až po uhrazení provozu webu. Majitelem takto registrované domény se stává přímo zákazník.

„Touto službou umožňujeme zákazníkům zjednodušené zprovoznění jejich internetových prezentací, protože se nemusí starat o objednávání a placení domény zvlášť, ale vše kolem domény jim zajistíme my jako součást webhostingových služeb,“ uvedla Markéta Gsöllhoferová, obchodní ředitelka.

Podrobnosti o akci naleznete na http://www.for­psi.com/

O společnosti FORPSI

Pod obchodní značkou FORPSI je sdruženo několik českých i zahraničních firem, které společně nabízí produkty a kompletní řešení v oblasti webhostingu, serverhostingu, registrace domén a připojení k Internetu. V některých svých oborech, zejména v oblasti poskytování webhostingu a registrace domén, zaujímají první místo v České a Slovenské republice. Hlavním členem skupiny je společnost P.E.S. consulting, s.r.o., která již více než 6 let provozuje webhostingové služby a v rámci ČR a SR má v tomto oboru dominantní postavení a je dlouhodobě nejrychleji rostoucí společností. Na českém trhu, v rámci skupiny FORPSI, dále působí společnost INTERNET CZ, a.s., která nabízí různá serverhostingová řešení a zároveň již několik let aktivně působí v připojování domácností a firem do sítě Internet prostřednictvím technologií Wi-Fi a ADSL. INTERNET CZ, a.s., dále poskytuje služby připojení k internetu pro větší firmy a regionální ISP.

Informace o FORPSI naleznete na http://www.for­psi.org/

Kontakt:
Markéta Gsöllhoferová, sales manager
INTERNET CZ, a.s., Ktiš 2, 38403 Ktiš
Tel. 383835353, fax 383835354
E-mail: sales@forpsi.com

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).