Hlavní navigace

Doména www.smsavyhraj.cz má nového majitele

[Tisková zpráva] Příznivci mobilní SMS hry, kterou provozoval „Eurotel“, nebudou zklamáni. Doména www.smsavyhraj.cz má nového majitele.

Sdílet

Zájemci o tuto hru se opět dočkali. Soutěž provozovaná „Eurotelem“ nadále běží ve stejném duchu, ale v nové úpravě. Tisíce lidí, kteří tuto službu využívali nemusí být zklamáni dočasnou nefunkčností webových stránek. Spíše naopak. Největší novinkou je, že se mohou zapojit a vyhrávat i účastníci ostatních mobilních operátorů, Vodafone, T-mobile a samozřejmě Telefonica O2.

Soutěž na stránkách www.smsavyhraj.cz oslovila veliké množství lidí o mobilní hry. „Rozhodla jsem se převzít tuto doménu a nezklamat tolik věrných účastníků. Věřím, že je nová verze nezklame. Výherce bude sám rozhodovat o výběru své výhry. Chci výhercům vycházet maximálně vstříc, aby si hru ještě více oblíbili“. Říká organizátorka a nová majitelka domény Miloslava Otavová.

Nápad na vytvoření SMS hry se zrodil na konci prosince roku 2005 v hlavě Miloslavy Otavové a je provozován na webových stránkách www.hraj.unas.cz. V říjnu 2006 se uvolnila doména www.smsavyhraj.cz. Shodou okolností hledáním vhodného názvu webu byl tento doménový název koupen organizátorkou a uveden znovu do provozu.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).