Hlavní navigace

Doprava a logistika na iDNES.cz

[Tisková zpráva] Praha, 30. října 2008 - Nejdůvěryhodnější zpravodajský portál iDNES.cz spustil v létě letošního roku rubriku Doprava a logistika. Ta je součástí ekonomického zpravodajství na adrese http://ekonomika.idnes.cz.

Sdílet

Cílem rubriky je poskytovat komplexní a aktuální informace z oblasti dopravy osob a zboží a s tím souvisejících procesů. Čtenáři se v ní dozvědí vše o kamionové, železniční, lodní i letecké dopravě a o situaci na dopravním trhu. Příloha sleduje vývoj cen dopravních služeb a pohonných hmot, přináší novinky ze světa dopravních prostředků z ČR i zahraničí, zprávy o výběru mýtného, velkých dopravních stavbách i logistických centrech. Součástí jsou i informace o státní dopravní politice, logistických technologiích a legislativě. Poskytuje také informační servis pro dopravce i přepravce.

Zájemci o propagaci mohou v rubrice využít veškeré standardní reklamní formáty, na něž jsou na iDNES.cz zvyklí. Možnost propagovat své služby v příloze již využili například společnosti Gebrüder Weiss či PPL CZ. Od spuštění rubriku navštívilo již více než 400 000 unikátních čtenářů se zájmem o problematiku dopravy.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).