Hlavní navigace

Brilantní teoretik nepoužitelný v praxi – megafilm Dostaňte agenta Smarta v sobotu na Nově

[Tisková zpráva] Milovníky akčních komedií potěší nadcházející víkend televize Nova. V sobotním prime time uvádí americký megafilm Dostaňte agenta Smarta, v hlavních rolích se Stevem Carellem a Anne Hathaway.

Sdílet

Praha, 14. dubna 2011 – Americký megafilm Dostaňte agenta Smarta připravila pro své diváky v sobotu 16. dubna 2011 ve 20 hodin televize Nova. Akční krimikomedie režiséra Petera Segala vypráví bláznivý příběh zdánlivě neškodného úředníčka Maxwella Smarta (Steve Carell), jenž se ze dne na den promění v superagenta. Jeho sexy partnerku ztvárnila půvabná Anne Hathaway.

Životním snem Maxwella Smarta je stát se tajným agentem. Zatím pracuje jako analytik v hlavním štábu supertajné špionážní organizace Kontrola, specializovaném na boj proti mocnému zločineckému syndikátu Chaos, který vede bezohledný Siegfried. Podle Maxovy analýzy se nepřátelé začínají zajímat o atomové zbraně, ale dřív než stačí Kontrola něco podniknout, je štáb přepaden a vzápětí začnou nepřátelé z Chaosu likvidovat tajné agenty, jejichž seznam uloupili. Náčelník proti nim musí vyslat někoho, koho neznají, a tím je právě Max Smart. Je jmenován agentem 86 a jeho parťákem se stane krásná agentka 99.

Paletu víkendových dobrodružných zážitků však odstartuje již v pátek další neuvěřitelné dobrodružství geniálního knihovníka Flynna Carsena (Flynn Carsen: Návrat do dolů krále Šalamouna – pátek 15. dubna ve 20.00). Malí i velcí diváci si jistě nenechají ujít animovaná dobrodružství zebry Martyho, lva Alexe, hrošice Glorie a žirafáka Melmana, jimž budou muset čelit během útěku z newyorské zoo (Madagaskar – sobota 16. dubna v 16:05), jejichž další neuvěřitelné zážitky připravila televize Nova na velikonoční Bílou sobotu v televizní premiéře filmu Madagaskar 2: Útěk do Afriky (sobota 23. dubna ve 20:00).

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).