Hlavní navigace

DOSTAŇTE „ČESKÝ ROCK DO EVROPY“

[Tisková zpráva] Český rozhlas ve spolupráci s Českým centrem v Berlíně a časopisem Rock & Pop vyhlašují soutěž pro české neprofesionální hudební skupiny „Český rock do Evropy“. Vítěz bude mít jedinečnou možnost vystoupit v červnu na koncertě v berlínském Kleisthausu, a reprezentovat tak zároveň Českou republiku v rámci českého předsednictví v Radě EU.

Sdílet

Pravidla soutěže jsou jednoduchá: od 1. února do 31. března 2009 mohou české kapely posílat nahrávku své písně společně s fotografií a stručnou informací o skupině na adresu soutez@ceskyroc­kdoevropy.cz.

Během dubna pak porota, složená ze zástupců hudebních redaktorů a dramaturgů stanic Českého rozhlasu a časopisu Rock & Pop, vybere 20 nejkvalitnějších nahrávek, které budou zveřejněny na webových stránkách soutěže www.ceskyrockdo­evropy.cz.

O vítězi rozhodnou sami fanoušci. Hlasování proběhne pomocí sms, e-mailem či dopisem. Vítězná skupina s nejvyšším počtem získaných hlasů vystoupí nejen v Berlíně, ale také v karlínském studiu A Českého rozhlasu.

Podrobná pravidla soutěže jsou k dispozici na www.ceskyrockdo­evropy.cz

Český rozhlas je mediálním partnerem předsednictví ČR v Radě EU.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).