Hlavní navigace

Doutníky přímo od Fidela

[Tisková zpráva]

Sdílet

Doutníky přímo od Fidela

PRAHA, 22. května 2005 – Společnost Internet Mall a.s., provozovatel největší sítě internetových obchodů v České republice, rozšířila nabízený sortiment o dárkové a luxusní zboží v novém obchodě Joy.cz.

Návštěvníkům Joy.cz se otevírá nabídka více než 2500 výrobků 190 různých značek. Nechybí například luxusní bytové doplňky a designový nábytek, zavazadla, parfémy, hodinky, lihoviny, víno nebo doutníky, přičemž v sortimentu by se měla objevit také kvalitní káva, nádobí či příbory.

„Chtěli jsme vytvořit obchod, který by nabízel vše, co slouží k čistému potěšení, pro zákazníky, kteří si potrpí na vytříbený design, mají rádi život se vším, co k němu patří, a chtějí si jej užívat plnými doušky. S nadsázkou lze říci, že pro ně nabízí Joy vše, co k životu potřebují“, říká Ivo Janík, product manager obchodu.

V řadě ohledů je nabídka unikátní. „Bylo nesmírně obtížné přesvědčit některé dodavatele, že nabízet drahé a špičkové zboží přes internet má význam, protože řada náročných zákazníků do obchodů již opravdu chodit nechce a zboží si raději pohodlně objednají přes internet k sobě domů“, vysvětluje Ondřej Fryc, generální ředitel společnosti Internet Mall. „Přesto se nám to ve většině případů podařilo, domnívám se, že především díky kvalitě služeb a profesionálnímu servisu, který jsou obchody Internet Mall svým zákazníkům schopné zajistit. Jako jediný internetový obchod v ČR tak spolupracujeme přímo s oficiálním dovozcem kubánských doutníků, firmou Interimpex, a jsme schopni tyto doutníky dodat kdykoli a vždy v prvotřídní kvalitě, neboť jsou velmi náročné na skladování a přepravu. Naše zákazníky také zřejmě potěší nabídka více než 30 značek Single Malt Whisky nebo řada bytových doplňků a nábytku špičkových značek Flos, Vitra, Magis, Artemide, Luceplan a dalších“, dodává Ondřej Fryc.

Joy.cz stejně jako ostatní obchody Mall využívá pro dodání zboží zákazníkům sítě kamenných poboček po celé ČR a vlastní komfortní rozvážkové služby.

Více informací o obchodech společnosti Internet Mall naleznete na stránkách:
http://www.ma­ll.cz

V případě zájmu o další doplňující informace nás neváhejte kontaktovat:

O společnosti Internet Mall

Expertní internetová nákupní galerie Internet Mall sdružuje pod jednou střechou specializované obchody, nabízející zákazníkům také odborné poradenství a široký repertoár doplňkových služeb. Seznam všech obchodů najdete na www.mall.cz. V tuto chvíli obsahuje sortiment obchodů Internet Mall 120 000 položek různého zboží více než 500 značek.

Jeden z obchodů Internet Mall, bilezbozi.cz, je držitelem titulu Obchodník roku 2004 v kategorii internetových obchodů.

Za rok 2004 dosáhly auditované tržby Internet Mall 852 milionů korun (s DPH, 715 milionů korun bez DPH). Internet Mall provozuje sedm značkových prodejen (Praha, Brno, Ostrava, České Budějovice). Ke konci května 2005 nakoupilo na Internet Mall již více než 186 tisíc zákazníků.

Více informací o společnosti Internet Mall získáte na adrese http://press.ma­ll.cz.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).