Hlavní navigace

Dovolená na TRAVELO.cz, aneb na cesty s KASA.cz

[Tisková zpráva] KASA.cz, jeden z předních internetových obchodů v české republice, provozovaný společností EUROCOMM Group s.r.o., přichází s další novinkou pro své zákazníky - prodejem zájezdů nejen do zahraničí. Na serveru www.travelo.cz si tak můžete naplánovat svoji dovolenou z pohodlí domova.

Sdílet

Společnost provozující úspěšný obchod KASA.cz připravila zákazníkům před létem příjemné překvapení v podobě spuštění serveru TRAVELO.cz. „Z pohodlí svého domova, především však snadno a rychle, si můžete vybrat zájezd z nabídky téměř 150 renomovaných pojištěných cestovních kanceláří,“ říká ředitel společnosti Martin Kasa. Současně dodává: „Věřím, že si každý zákazník přijde na své. Na www.travelo.cz totiž najdete tisíce nabídek do všech koutů světa. Největší zájem zákazníků očekáváme o last moment zájezdy, které jsou neustále aktualizovány.“

Společnost provozující server TRAVELO.cz v nedávné době získala prestižní ocenění od asociace APEK – Certifikovaný obchod. Zárukou serióznosti je mimo jiné i fakt, že smí používat označení a logo Česká kvalita. V roli servisního partnera tohoto projektu figuruje cestovní agentura Invia, největší prodejce on-line zájezdů na českém trhu.

Proč KASA.cz vstupuje do světa cestovního ruchu? Co vedlo společnost EUROCOMM GROUP s.r.o. ke vstupu do světa zájezdů? „Jedním z důvodů je snaha naší společnosti o neustálé zlepšování a rozšiřování nabídky produktů a služeb pro naše zákazníky,“ vysvětluje Martin Kasa. Svoji úlohu ale sehrála i skutečnost, že v loňském roce byly přes internet prodány zájezdy v hodnotě zhruba jedné miliardy korun a my si jako přední společnost českého internetu nechceme nechat ujet vlak. Navíc prodej on-line zájezdů a spotřebního zboží není až tolik odlišný, jak by se na první pohled zdálo.

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).