Hlavní navigace

Dovolená v Chorvatsku bez bloudění

[Tisková zpráva]

Sdílet

Dovolená v Chorvatsku bez bloudění

Chorvatsko bez pochyb patří mezi země, které v posledních letech Češi navštěvují nejvíce. Je velká řada lidí, kteří do Chorvatska jezdí vlastním vozem. Pro ty, kteří do země u Jadranu míří poprvé, chtějí navštívit jiná místa či jen plánují na svou dovolenou řadu výletů, může být GPS navigace zajímavým pomocníkem.

Praha, 21. června 2005 – Orientace a cestování po Chorvatsku stále znamená pro řadu českých řidičů problém. V České republice prakticky nelze sehnat dostatečně podrobné mapy a software pro GPS navigaci. Společnost Sunnysoft nyní přichází s řešením. Na český trh uvádí první navigaci pro Chorvatsko: Sunny Croatia. Toto řešení je určeno pro kapesní počítače.

Uživatelé se mohou těšit na podrobnou navigační mapu celého Chorvatska. Kromě možností plánování, přepočítávání trasy a otáčení mapy podle směru jízdy umožňuje tento navigační systém i hledání adres/bodů zájmu jako jsou přístavy, hotely, kempy, restaurace a trajekty. Dále lze ukládat poslední navolenou trasu. Řešení Sunny Croatia je rovněž opatřeno hlasovou navigací v angličtině.
Navigaci pro Chorvatsko je možné využít společně s řešením Sunnysoft NaviPack Euro 3D. Tuto verzi ocení zejména ti, kteří plánují větší cesty po Evropě. Vznikne tak komplexní navigační systém pro celou západní, střední a jižní Evropu.

Navigační řešení Sunny Croatia je již nyní možné zakoupit a to prostřednictvím elektronického obchodu (http://obchod­.sunnysoft.cz) a rovněž přímo v prodejnách společnosti Sunnysoft: prodejna „Svět kapesních počítačů“ v obchodním domě Kotva v Praze, vzorková prodejna na adrese Jeseniova 47, Praha 3 a nedávno otevřená vzorková prodejna na Zelném trhu v Brně.

Více informací naleznete na www.sunnysoft.cz

Kontakty:
Sunnysoft s.r.o.
Martin Strouhal
Obchodní ředitel
+420 603 885 469
martin.strouhal@sun­nysoft.cz

Neopublic s.r.o.
Filip Debef
eMail filipd@neopublic­.cz
Mobil +420 603 484 227

O společnosti Sunnysoft
Společnost Sunnysoft se specializuje na oblast mobilních řešení a kapesních počítačů.
Divize Obchod nabízí nejširší sortiment softwaru a příslušenství pro kapesní počítače v České a Slovenské republice, který dodává do dealerské sítě i koncovým uživatelům.
Divize Mobilní řešení vyvíjí a implementuje mobilní systémy na platformě Microsoft Windows Mobile. Do rodiny mobilních řešení patří Sunnysoft mAgent pro obchodníky v terénu, prodej z vozu a marketing, Sunnysoft mResearch pro průzkumy veřejného mínění, Sunnysoft mService pro servisní čety.
Divize Softwaru pro koncové uživatele vyvíjí podporu pro národní jazyky a lokalizaci kapesních počítačů do evropských jazyků a různé aplikace pro Pocket PC a telefony Smartphone.
Společnosti Sunnysoft je autorizovaným Business Partnerem společnosti Hewlett Packard. Více na www.sunnysoft.cz.