Hlavní navigace

DPH se zvýší, Newtel reaguje slevou!

[Tisková zpráva] Praha 22. 12. 2009 - Společnost New Telekom (Newtel), poskytovatel profesionálních datových a hlasových služeb, pokládá za svou prioritu dlouhodobou spokojenost svých zákazníků a zároveň dodávání kvalitních telekomunikačních služeb. A proto bude ceny svých služeb zlevňovat, přestože se od 1. ledna 2010 zvýší DPH na 20 %.

Sdílet

Společnost Newtel reaguje na stávající ekonomickou situaci a změny, které přináší novela zákona o dani z přidané hodnoty. Navzdory těmto změnám vychází společnost Newtel vstříc všem svým zákazníkům, kteří nejsou plátci daně z přidané hodnoty, a to zlevněním svých služeb. Přestože zvýšení DPH o jedno procento, tedy na 20%, nabývá účinnosti 1. ledna nadcházejícího nového roku, pro zákazníky Newtelu se tím nic nemění. Spokojeni ale budou i zákazníci, kteří plátci DPH jsou. Ani oni žádné změny v reálných cenách služeb společnosti Newtel nepocítí.

„Svých zákazníků si velmi vážíme, a proto tento krok směrem k nim považujeme za naprostou samozřejmost. Chceme tak všem našim zákazníkům garantovat ty nejkvalitnější služby k jejich plné spokojenosti a být pro ně i nadále solidním a spolehlivým partnerem,“ říká obchodní a marketingový ředitel ze společnosti Newtel.

Pro více informací můžete navštívit internetové stránky na adrese: www.newtel.cz