Hlavní navigace

Dr. Ludsky: Děsivá tragédie v rodině

[Tisková zpráva] V nemocnici se objeví starší muž celý od krve. Ujme se ho sestra, která ho zavede na vyšetřovnu. Neznámý muž však nereaguje na otázky. Při lékařské prohlídce se zjistí, že stařec nemá žádné zranění a krev na jeho těle pravděpodobně není jeho. V saku neznámého starce se najdou doklady patřící mladému muži jménem Kubeš. Ten si je v nemocnici osobně vyzvedne a prohlásí, že je zřejmě někde ztratil. Starce si mezitím odvede policie, která u něj najde vizitku dr. Ludského.

Sdílet

Daniel Ludsky musí řešit potíže sbormistra Navary, kterého trápí velmi intimní problémy. Během zkoušení s dětským dívčím sborem se Navara potýká s pravidelnou erekcí. Zároveň si je vědom toho, že ho malé holčičky nepřitahují, a připadá si zcela v pořádku. Ludsky mu tedy navrhne speciální vyšetření, které se zdá sbormistrovi příliš ponižující, nakonec však kvůli zjištění příčiny erekce svolí.

Jak se doklady dostaly do saka starého pána? Kdo je vlastně doopravdy tento muž? Co se děje v dívčím sboru? A proč je Daniel Ludsky plný nenávisti? Odpovědi nejen na tyto otázky se dozvíte v dalším díle seriálu Dr. Ludsky.

Sedmý díl s názvem Ludsky & Ludsky odvysílá Televize Prima 1. srpna od 20.00!

Upozorníme vás na články, které by vám neměly uniknout (maximálně 2x týdně).