Hlavní navigace

DreamHack Winter 2010: Monitory BenQ XL2410T uspokojí i ty nejnáročnější profesionální hráče

[Tisková zpráva] Praha, 24. listopadu 2010 – Společnost BenQ, přední výrobce stylových digitálních zařízení a zároveň expert na LED monitory, se zúčastní DreamHack Winter 2010, což je největší světový digitální festival a LAN party. Tato akce se uskuteční od 25. do 28. listopadu v Elmia – Jönköping ve Švédsku.

Sdílet

Jakožto jeden ze sponzorů DreamHack Winter 2010 a zároveň hlavní  poskytovatel monitorů pro turnaj v Counter Strike 1.6 předvede BenQ všem návštěvníkům profesionální hráčskou scénu do nejmenších detailů.  Dále bylo oznámeno, že BenQ ve spolupráci se společností ZOWIE GEAR, zabývající se výrobou herních periferií, spustí nový herní koncept nazvaný “Pro’s vs Joe’s”. Díky němu budou mít návštěvníci DreamHacku čest pozdravit a možná také porazit legendární hráče a bývalé světové šampiony, Emila „HeatoN“ Christensena a Abdisamada „SpawN“ Mohameda v napínavém střeleckém módu 1 na 1. Hráči, kteří v soubojích předvedou své kvality, mohou získat zajímavé ceny od sponzorů. Hlavní výhrou je vysoce kvalitní herní monitor XL2410T. 

Díky tomuto novému monitoru od BenQ, který vykresluje obraz 120× za vteřinu, již mezi dějem ve virtuálním světě vaší oblíbené hry a obrazem, jež vidíte na monitoru, nikdy nevznikne nežádoucí prodleva. Rovněž speciální tlačítko pro přizpůsobení rozlišení obrazu bylo přidáno s ohledem na potřeby hráčů. Jednoduchým přepínáním mezi 17“, 19“, 19“ širokoúhlým a 22“ širokoúhlým formátem získáte vždy optimální zobrazení – bez ohledu na to, co právě sledujete.  

Kromě  rychlé odezvy a podpory technologie NVIDIA ® 3D Vision™  nabízí BenQ XL2410 také dva konfigurovatel­né módy, jež hráčům umožní nastavit a následně uložit jas, kontrast, ostrost a barevné odstíny RGB podle individuálních požadavků. Z tohoto důvodu BenQ XL2410 umožní dosáhnout vždy vynikajících výsledků v soubojích s vychytralým protivníkem.  

Společnost BenQ si uvědomuje, že profesionální hráči disponují  nezbytnými zkušenostmi a znalostmi v oblasti herních monitorů a zobrazovacích zařízeních, a tak byl produkt BenQ XL2410T vytvořen ve stylu „hráči hráčům“, s citlivým přihlédnutím k jejich specifickým požadavkům a potřebám. Tento nový monitor s velmi podvedeným designem byl zkrátka vytvořen s jediným cílem – zvítězit!  

Pro více informací  navštivte prosím oficiální stránky DreamHacku (http://www.dre­amhack.se/) a stránku společnosti BenQ věnovanou problematice gamingu (http://benq.e­u/gaming/).